Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehet hogy érzelmileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy érzelmileg nem tudok vonzódni fiúkhoz csak szexuálisan?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Elég annyi is.
2017. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem értem hogy mitől lehet.
2017. dec. 3. 13:11
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Nézd meg melyik kategóriába írtad.


Na emiatt van ez.

2017. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenség kimeríti a meleg társadalom felét, úgyhogy ne legyél túlzottan meglepődve. A fizikai orientáció (vagyis milyen formájú testre izgulsz fel) személyiségtől független. Az érzelmi vonzódás iránya viszont inkább az illető személyiségében keresendő. Mondjuk elhiszem, hogy egy alfahím típusú homoszexuális nem épp arra vágyik, hogy egy nála erősebb férfi őt védelmezgesse a nagyvilágban, előteremtse a biztonságot nyújtó családi fészket, és ott szuszogjon mellette 24 órát. Letudják a testi kényszerüket, ozt jónapot. Egyébként az ilyen emberek szokták érzelmileg szeretni a nagyon lányos fiúkat, akit nőnek kezelhetnek, és férfinak érezhetik magukat mellette.
2017. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is érzelmileg a nőkhöz vonzódok, párkapcsolat csak velük megy, de szexuálisan a férfiak is érdekelnek, és szexelek is velük.
2017. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet? Simán. Nem általános, hogy valaki csak úgy lehet biszex, hogy a szex és az érzelem egyaránt benne van.

Én biszex nő vagyok. Soha nem tudnék nővel érzelmi kapcsolatba bonyolódni, párkapcsolatot sem tudnék nővel elképzelni, tehát mindenfajta érzelmi dolgot csak férfival, illetve férfiakkal a szexet, nőkkel csak és kizárólag szexet. Ez is biszexualitás, csak egy másik formája.

2017. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Évekig én is így gondoltam, illetve voltam vele! Kb két éve össze jöttem egy sráccal akivel szuper volt a szexuális élet minden tekintetben, majd arra eszméltem fel, nem hogy kötődöm hozzá érzelmileg hanem szerelmes lettem bele totálisan
2017. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Én sem. De cumizni szeretem öket.
2017. dec. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3 Ha arra célzol, hogy a biszexek csak szexuálisan tudnak vonzódni a fiúkhoz, akkor tévedsz. Én is bi vagyok és én meg csak a lányokhoz tudok testileg vonzódni, fiúkhoz meg érzelmileg IS. Sajnos állandóan belehabarodom a helyes heteró barátaimba, és ez már rengeteg fájdalmat okozott nekem. :'(
2017. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ne fárasszatok. Édesem te heteró vagy. És én is. És nem találtad meg a neked megfelelő társat. Amúgy én sem.


Ennyi.

2017. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!