Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a Bercsényi miklós...

Milyen a Bercsényi miklós rendészet?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz felvettek az iskolába de nagyon rettegek. Hogy milyennek az órák a tanárok minden. A koleszrol sem találtam semmi igy még jobban be vagyok fosva.segítsetek letszi!!!

#iskola #rendészet #Bercsényi miklós közlekedési és sportiskolai
2021. ápr. 24. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne parazz rá nem olyan rossz, bár mivel rendészet nincsenek nagy elvárások.. Előbb utóbb megszokod és te leszel a környék legfacerabb fakabátja!
2021. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tökmindegy mit monduk, akkor is be leszel f..va.

Én is voltam kollégista több helyen is és rommá f..tam magam mielőtt bekerültem.

Aztán ahogy találkoztam a többiekkel, megismerkedtünk kiderült, hogy néhány idiótát kivéve normális srácok vannak ott is.

Természetes hogy ráparázol egy tüök ismeretlen szituációra, helyre, vadidegen emberekre.

De az iskolatársaid is ugyanígy vannak :D

Majd találsz haverokat, találsz barátokat és találsz bokszzsákokat magad körül. Hajrá!! :)

2021. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!