Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket is nyomaszt vagy...

Titeket is nyomaszt vagy nyomasztott egy ponton az a gondolat hogy soha nem fogjátok tudni megtapasztalni az életet a másik nem szemszögéből?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkoztam már azon hogy mennyire más az élet már csak attól hogy egy bizonyos nemű az ember, mások a hormonok, a hozzáállás, a lehetőségek és az élmények(általánosítok, nyilván nem mindenre igaz ez).


Az hogy én például férfi vagyok számomra olyan érzés mintha az élet által kínált élmények feléből ki lennék zárva és nyilván ez igaz fordítva is. Ti is éreztétek már hasonlóan vagy csak én gondolkodok ilyen baromságokon?



2021. ápr. 24. 20:18
 1/1 Hanna S ***** válasza:
Nyugi, nem csak te gondolkodsz ilyen dolgokon. De ez a gondolat nincs miért nyomasszon mert a másik nem képviselője "olyan élményekből maradhat ki amelyeket te megtapaztalhatsz"
2021. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!