Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tiltottak minden kapcsol...

Miért tiltottak minden kapcsolattól a szüleim?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban,amikor próbáltam valakivel barátkozni,mindig szidalmazták,meg tiltották a barátkozást a szüleim. Nem volt elég jó nekik sose akivel barátkozni akartam. Tizenévesen sokszor sírva néztem ahogy az utcában bandáznak,játszanak a korombeliek. Sokszor az öngyilkosság gondolata is bennem volt. 13 évesen titokban rászoktam a dohányzásra,15-21 éves koromig meg tikokban minden délután ittam(nagyszülők bortermeléssel foglalkoztak),napi 1 liter bedobtam délutánonként ami fel se tűnt nekik. 21 évesen voltam a mélyponton akkor már fél lábbal a börtönben voltam.Lopásokba vettünk részt(nem a megélhetés miatt csak így alakult). Éppen elvégeztem a gimnáziumot 2-es voltam szinte mindenből,utáltam oda járni azt is az anyám miatt kellett. Aztán 21 évesen leálltam az alkohollal,összeálltam az első barátnőmmel akivel nem vagyok boldog,de képtelen vagyok otthagyni őt,nem lehet gyerekünk se. Most 40 éves vagyok benne egy boldogtalan kapcsolatba,utálom a munkám amit minimálbérér végzek. De képtelen vagyok változtatni,gyenge vagyok,irigykedek másokra akiknek jobb az életük. Valamint nehezen megy minden interakció az emberekkel(utálok bevásárolni...). Mit lehetne velem kezdeni? Az álmom egy nagy boldog család volt,de az már kizárt...
2021. máj. 2. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztaljon a tudat ... valoszinu nem vagy egyedul.
2021. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor eljöttél a szüleidtől,akkor kellett volna talpraállnod és nem az önsajnálatba menekülni.
2021. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En nekem van egy ötletem a szüleid féltettek minden okból engem is ne aggódj. Beszéljétek meg a barátnoddel a dolgokat. Keress új munkát és valami olyan hibbit amit szeretsz és akár valamikor még a munkád is lehet. Írj nekem, hogy mi történt veled engem érdekelsz.
2021. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eléggé bántalmazó családnak hangzik, amit mondasz a gyerekkorodról. Nem lehet, hogy más rossz dolgokat is elkövettek ellened a szüleid, nemcsak a barátkozástól tiltottak? Verések, durva szidalmazások, terrorizálás, elhanyagolás, támogatás hiánya stb., ilyesmire nem emlékszel?
2021. máj. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!