Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan 3 éve nem beszélek a...

Tündérke86 kérdése:

Lassan 3 éve nem beszélek a szüleimmel mert minden kapcsolatomat tiltották. Szerintük mindig rossz pasit választok. Lehet ez a kapcsolat valaha jobb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen, de rajtad is múlik. A szüleid ne döntsenek helyetted, állj ki a véleményedért, magyarázd el, hogy neked az adott pasi tetszik, sorold fel az értékeit.

Meg kell értetned, hogy ha nem pártolják a kapcsolataidat, azzal csak veled romlik meg a kapcsolatuk. Ne hangozzék zsarolásnak, de legyél azért határozott.

2012. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én már mindent megpróbáltam...

Amit elértem vele hogy a tesómat is maguk mellé állították és hogy már vele se beszélek...

2012. okt. 27. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz így megmondani, hiszen nem írtál semmit arról, hogy mit kifogásolnak? Csak azt, hogy van kapcsolatod, vagy valamilyen konkrét hibát ?
2012. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A gondjuk mindenre kiterjed: miért pont falubeli, miért nem gazdag , miért nem jóképübb. És mivel ugye egy faluba lakunk a szülők is ismerik egymást- így a szüleim mindig azzal jöttek hogy "de tudnád hogy milyen a családja meg ezt meg azt tudnak róluk... "De ez úgy alapba minden kapcsolatomra jellemző volt mert soha nem voltak elégedettek...

Volt akit elviseltek de amikor látták hogy ebből komolyabb is lehet akkor mindig közbeléptek .

2012. okt. 27. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kivétel nélkül minden kapcsolatodat kifogásolták, akkor nem fűznék ahhoz túl sok reményt, hogy jobb lesz a kapcsolatod a szüleiddel, mert nyilvánvalóan nem az a problémájuk, hogy a párod milyen. Sajnos tapasztalatból beszélek. :-( Én 10 éve nem beszélek a szüleimmel...
2012. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem akkor lehet jobb a kapcsolatod a szüleiddel, ha bebizonyítjátok, hogy igenis szépen éltek a pároddal. Szeretetben, békében, boldogságban. Ha látják, hogy mindketten keményen dolgoztok azért, hogy meglegyen mindenetek, lakás, autó, nyaralás, stb., szépen felküzditek magatokat a tyúklétrán, és nem számít, hogy a családi háttér miatt most a nulláról kezditek, közös erővel igenis többek lehettek. Na, akkor belátják, hogy nem volt igazuk. De ehhez bizonyítani kell!
2012. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Rég rossz, ha azt kell bizonygatni, hogy valaki nem rossz.
2012. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mostani barátomat meg se akarják ismerni ugyenis az utolsó találkozásunk alkalmával, (kb 1 éve volt ez amikor próbáltam békülni )azt mondta az anyukám hogy ő jobban érezte volna magát ha nem tud rólam. Ja és hogy amíg a jelenlegi barátommal vagyok addig addig nem is akar tudni rólam..
2012. okt. 27. 21:03
 9/9 anonim válasza:

"Volt akit elviseltek de amikor látták hogy ebből komolyabb is lehet akkor mindig közbeléptek ."


Ha keményen kiállsz magadért nem fognak tudni közbelépni, ez ilyen egyszerű. Neked kell eldöntened hogy mit akarsz, kit választasz, a szerelmedet, vagy a családodat, úgy tűnik a kettő együtt nem megy.

2012. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!