Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már beteges, ha nem tudok...

Ez már beteges, ha nem tudok megbizni senkiben?

Figyelt kérdés
Sajnos egy jó ideje igy van ez.Akárki az,családtag,barát,barátnö...én mindenkiben azt látom,hogy félre akarnak vezetni.Sokszor szinte már várom is,hogy mikor derül ki valami,amivel átvertek vagy hazudtak megint nekem.Volt egy idöszakom,amikor több olyan emberben is csalódtam,akikröl sose gondoltam volna rosszat.Ez nem szerelmi csalódások,hanem egyéb dolgok.És azóta nehezen hiszek,nehezen bizok,csak a rossz oldalt látok elöször mindenkiben.Azt hittem átmegy ez rajtam,de csak rosszabb lett.Tudom,hogy nem vagyok tökéletes,de miért van ez.Annyi kétszinü ember van.A szememben jópofiznak,a hátam mögött meg kibeszélnek.Miért? 21L
2010. aug. 23. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az én elméletem : ha bízol, meghalsz. saját anyám simán átvert, akkor másokban hogyan bízzak meg?
2010. aug. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk a családtagokkal nem jó,hogy nincs bizalmad feléjük!Minden más emberrel,nem árt a 3 lépés távolság..,sajnos én is ilyen vagyok,mert rengetegen átvertek,becsaptak,és azóta mindenkivel óvatos vagyok és senkiben nem bizok meg csak 50%-ban!Viszont otthon megvan a bizalom!!!
2010. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én megpróbálok egy ideig józan maradni, egy mebernek több esélyt adni, és kedves vagyok vele, elég türelmes vagyok, de ha többször átver, akkor baxhatja, mert vagy nem foglalkozok vele többé, vagy valahogy megoldom hogy visszakapja amit tőle kaptam. Azaz énis átverem
2010. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én azon az elven vagyok, hogy "ne bízz senkiben, csak magadban"


A mai világban már nem is lehet sajnos.

2010. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok, mindenkiben azt látom hogy átvernek. senkiben nem bízok meg teljesen, még magamban se igazából.
2010. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zoli =) ***** válasza:
100%

Sziasztok! :-)


Kérdező! Nem tudom mi a bizalmatlanságod oka. Hiába adnám azt a tanácsot, hogy bízz a családtagjaidban, mert a javadat akarják! Bízz a barátnődben, mert egy jó kapcsolat alapja a bizalom, csakúgy, mint a barátságnak! Ha nem bírsz bízni senkiben, akkor nem tudsz, ez ellen én nem tudok tenni semmit. Egy a lényeg. Magadban bízz! Ha magadban bízol, a többi dolog nem is olyan lényeges, mivel a saját lábadra tudsz állni, tenni amit tenni szeretnél, amit tenned kell, hezitálás nélkül. Ha azon kívül, hogy nem bízol másokban, még magadban sem bízol, akkor viszont el vagy veszve.


Üdv:Zoli =)

2010. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,de sajnos a napokban már a barátnöm is átvert.Jol irtátok,csak saját magamban kell biznom,az talán menni fog.
2010. aug. 25. 00:46
 8/9 Zoli =) ***** válasza:
52%

Igen kérdező, ez így van. Az egy kicsit gond, hogy nem tudsz senkiben sem bízni, de ennek is megvan az oka. Fő, hogy higgy magadban, mert csak akkor tudsz boldogulni az életben. Most kiderült, hogy "férfi" vagy. Elhagyott a barátnőd? Na és akkor mi van? Rengeteg "hal úszik a tengerben, ami csak arra vár, hogy fogd ki őket." Elhagyott a csaj. Ez a fejezet lezárult, szerezz új csajokat, lépj tovább, mert egy nőért bánkódó férfi, nem férfi. Nem voltál elég jó a nőnek, nem tudtad megadni neki amire vágyik. Nem a nő tehet róla, hogy új partnert nézett, hanem te, hogy nem bírtad őt lelkileg, vagy fizikailag kielégíteni. Olvasd ezeket az oldalakat:pua.hu, forum.pua.hu, nocsabasz.hu, csajozasitanacsok.hu, Mex_ingyenes_konyv(Ezt így írd be a google-ba, és meg is találod, internetes könyv formájában.) Olvasd el a felsorolt anyagokat többször, jegyezd meg a tartalmát, és használd őket a való világban is! Ha a weboldalak, és a netkönyv tartalmát megjegyzed, és megtanulod alkalmazni, többé nem a nők "dobnak" téged, hanem te fogod dobni őket! Írj, ha segíthetek még valamiben!


Üdv:Zoli =)! =)

2010. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia Zoli.Nem férfi vagyok,lány vagyok és a barát-barátnöm vert át,pedig benne biztam valamennyire.A férfiakkal nem szokott szerencsém lenni,mert amint elkezdenék bizni,rögtön jön a szembesülés a tévedéssel.Azért köszi,hogy megprobáltál segiteni.
2010. aug. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!