Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg nem szabad megbízni...

Tényleg nem szabad megbízni senkiben, CSAK magamban?

Figyelt kérdés

Sok ember tanácsolta már, hogy ne bízzak emg senkiben, csak magamban!

Mert annyi ember képmutató, és évekig kedvesek, meg rendesek, aztán egyszer csak átvernek, kihasználnak, ott hagynak a bajban.

És senkiben sem szabad megbízni, mert olyan, hoyg kedves, rendes, és őszinte ember már NEM létezik.

Higgyek nekik?


2011. máj. 15. 18:03
 1/4 anonim válasza:
Ez így van....már én sajnos megtapasztaltam hogy ez a "mondás" igaz.
2011. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Volt pár ember az életemben, akit barátnak hittem. Egy-kettő 10 évnél is tovább barátom volt. De eljött a nap, amikor csalódnom kellett bennük, nem az én hibámból. Azóta ha barátkozom, óvatos vagyok mindenkivel. Pedig, ha tudná valaki, mennyire jó lenne egy igaz barát. Nem kell sok, csak egy.

Nemrég még a bátyámban is kellett csalódnom egy nagyot.

Szóval járj mindig nyitott szemmel.

2011. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen,én is ezt tanácsolom.Ha találsz csak egy embert is akiben igazán megbízhatsz,akkor igen szerencsés vagy...

egy jó tanács:ne ess bele abba a csapdába,hogy negatívra fested az embereket,ne ítéld el őket,mert ez rendszerint nem vezet jóra,csak magadat mérgezed vele.az emberek önzőek,gyarlók,tudatlanok,nincs értelme hibáztatni ezért őket,ilyenek és kész.egyszerűen csak ne támaszkodj másokra,legalábbis minél kevésbé.legyél éber,óvatos,tudd,hogy mik céljaid az életben,ha látod,hogy vki.próbál olyan irányba befolyásolni amerre nem szeretnél menni tudj nemet mondani,legyél határozott.

2011. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pelgrim ***** válasza:

Ne higgy nekik !

Légy te magad megbízható, akkor idővel hasonló megbízható emberek fognak körülvenni téged. Ezzel nem csak te magad emelkedsz ki, hanem segítesz másokat is kiemelkedni a megbízhatatlanság áldatlan állapotából.

2011. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!