Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan aki nem szerette...

Van itt olyan aki nem szerette önmagát, de aztán sikerült elérnie mégis? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Fontosnak látszik, hogy az ember szeresse magát. Sokaknál ez nem automatikus. Olyanok tapasztalatát várom, akik rájöttek, hogy nem szeretik magukat, de aztán elszánták magukat és addig dolgoztak a problémán míg ma már kijelenthetik és átérzik, hogy szeretik önmagukat. Köszönöm a véleményeket.
2010. aug. 23. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
engem 8.-ba nem bírtak az o.társaim állandóan szekáltak, kiközsítettek... és magamat hibáztattam, és 'megutáltam magam'... tökérbe se akartam nézni... aztán végre véget ért a 8., elballagtunk... jött a középsuli és itt mindenki bír, jófejek és újra megszerettem magam:D
2010. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasonló volt a helyzet, egyszerűen azért utáltam magam, mert nem figyeltem magamra. mindig azt néztem másnak mije van, nekem meg mim nincs. legyen az tehetség, anyagiak, tudás, stb.

azóta rájöttem, hogy elégedett vagyok magammal, persze ehhez idő kell

2010. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat!
2010. aug. 23. 17:19
 4/5 anonim válasza:
Igazából én annyira sose utáltam magam, de mindig féltem a sok milesz ha tól... milesz ha nem lesz csajom, ha nem lesznek barátaim stb stb... és az 1.hez hasonloan 8 ból elballagtunk aztán olyan zenei irányzat után mentem ami igazán kiközösitésre adott volna okot, de mégis az osztály "felső" rétegéhez tartoztam, és végig abba voltam, akikkel én haverkodttam azok voltak a legjobb arcok, mai napig jó barátaim, és vitték is valamire ahogy én is! Aztán még sok más is megtörtént. Nagy szerepet játszott benne, hogy ne a másik véeményének higyj! Nekem a szülő mindig bármit csinálsz ez nem jo az nem jo, nem feltétlen roszindulatból, mai napig... ilyen... mond valamit ezt igy azt ugy... egyik fülemen be másikon ki! :) A hiteltelen embereknek ne higyj! Bizz magadba, és higyj magadnak, legyen egy erős magabisztosságod, és legyenek küdésre biztató, ám elérhető határaid (amik idővel akár az elérhetetlen elérhetését is lehetővé teszik, mindennél könyebb módon! ) :)
2010. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Igazából eléggé magamra ismertem abban amit írtál... És teljesen egyetértek veled. Én se mondtam hogy utálom magam, csak azt nehéz elképzelnem, hogy szeretem magam. Inkább közömbös szoktam lenni... Az önbizalommal kapcsolatban is egy véleményen vagyok. Csak még elég nehéz úgy is cselekedni, ahogy leírtad :) De a kérdés kiírása óta elég sokat fejlődtem - úgy érzem. Bár még mindig fel-felbuggyan a negativitás, de remélhetőleg egyre ritkábban.

2010. szept. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!