Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ezt? Velem lenne...

Miért érzem ezt? Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, aki egy kis faluban a semmi kellős közepén (minden nagyobb város nagyon messze van tőlünk). Úgy érzem, hogy egy "lakatlan szigeten" élek, ahol nem találom a helyemet. 1 év múlva miután leteszem a szakmámat és a jogosítványom és gyűjtök egy kis pénzt elszeretnék innen költözni, mert úgy érzem, hogy egyedül vagyok. Itt se munkahely lehetőség, sem szórakozási lehetőség semmi sincs, ahogy a környéken se sokkal több van. Egy kicsit egyedül érzem magam, főleg mióta rájöttem, hogy nincs itt semmi és anyukámat nem szeretném itt hagyni se, pedig sajnos muszáj lesz. Egy fél éve nem akartam innen elmenni, de most meg rendesen el akarok, mert egyedül és magányosnak érzem magam. Konkrétan még nem tudom merre csak terveim vannak arról, hogy merre de mennék bárhova.


Mitől van ez? Szerintetek miért érzem így?



2021. máj. 13. 21:39
 1/4 anonim válasza:
100%

Dehogy van veled baj, teljesen természetes.

Egyébként én meg pont fordítva vagyok: a szüleim elváltak, apum visszaköltözött az Isten háta mögötti kis faluba, mi maradtunk a nagyobb városban.

27evesen már éltem külföldön, Pesten és jelenleg egy olyan élet kialakításán vagyok, hogy vissza tudjak menni a kis faluba..mert ott vannak a barátaim, apukám, a gazdaság.

Sose gondoltam volna, hogy ez eljön, sőt azt sem, hogy 3 barátnőm is oda fog házasodni egy tök véletlen kapcsán.


Szóval nem az a lényeg, hogy hol élsz, mert ha magányos vagy, akkor mindenhol rossz. Kornyezetvaltozas kell neked, ez biztos, de ez nem lesz elég ahhoz, hogy legyenek kapcsolataid stb. Az egy sokkal nehezebb dió lesz, mint maga a költözés (legalábbis szerintem).

2021. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És anyukád teljesen egyedül maradna? mennyi idős?
2021. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegény egyedül maradna, emiatt is van bennem egy lelkiismeret furdalás. 56 éves és nem szeretném, ha arra a sorsra kerülne, mint mamám miután papám elhunyt. (teljesen elhagyta magát és depressziós lett)
2021. máj. 13. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2-es vagyok!


Igen teljesen megértem. Ezért kérdeztem. Itt az lenne a legjobb megoldás, ha rá tudnád venni, hogy költözzön be ő is egy tömblakásba.


Az nem jó ha te beáldozod magad. Neked mindenképp jobb lenne ha mennél. Egy városban minden téren jobbak a lehetőségeid. Barátok, párkapcsolat, munkahely.

2021. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!