Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt érzem azt, hogy olyan a...

Mièrt érzem azt, hogy olyan a munkahelyem, mint a Pènznyelő c. filmben a megvásárolt ház?

Figyelt kérdés
Sokat költöttem rá, viszont rendszeresen problémák jönnek elő. Előnyèt nem igazán èlvezheti az ember, akár ha idősebb korosztályt is képvisel. Lehet, ha egyszer eladják az èpületet, akkor megoldódik minden?
2020. aug. 25. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem,a munkahelyre mit költöttél?
2020. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akárhogy olvasom, nem értem.
2020. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Passz, többször elolvastam, de nem értem.
2020. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Melyik részt?
2020. aug. 25. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, hogy az ember általában nem költ sok pénzt a munkahelyére. Esetleg te vállalkozó (próbálkozó😁) vagy?
2020. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a hely beszimpantja a money-t. Emelett mindig problémák merülnek fel, amik megoldására szakember segìtsègére van szükség, viszont a gondok nem oldódnak meg.
2020. aug. 25. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Kibaxott rébuszokban beszélsz.
2020. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol?Saját vállalkozásban?
2020. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Beszimpantja. Nagy itt a baj, úgy látom, most, hogy az alapítványi iskolás őrült épp az aktuális kitiltását tölti, a rébuszokban beszélő kolléga ugrott be helyettesíteni.

Neked, mint alkalmazottnak is költened kell a munkahelyedre? Ha igen, akkor ott tényleg nem stimmel valami. Ha te megkapod a fizetésedet és elégedett vagy vele, akkor pedig hagyni kell, hadd erőlködjön a tulajdonos. Ha neki ez így jó, akkor minden rendben.

2020. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem láttam még erőfeszìtèseket tenni, csak távozó embereket.
2020. aug. 25. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!