Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az a valami az életedb...

Mi volt az a valami az életedben, ami a lökést adta, hogy kilábalj egy gödörből és összeszedd magad?

Figyelt kérdés
Mondjuk depresszióból való kilábaláshoz vagy élatmódvtáshoz
2021. máj. 20. 22:27
 1/2 anonim válasza:
100%
amikor megszabadultam a mérgező exemtől
2021. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a Villás Béla előadásos videói. Megszüntették a depimet, amikor el kezdtem pozitívan , boldogabban szemlélni a világot. :):)


Amúgy neked pl mondanám esetleg, orbáncfű-citromfű tea segíthet pl ilyen nyugtató hatású, segíthet az endorfintermelésedet megtámogatni; vagy pl jó sok magnézium pl bab, mogyoró, mák, stb szóval az ilyen magfélék, vagy pl tej, vagy még szerintem a gabonadolgok is jók, pl jóreggelt keksz, meg zabkorpa, búzakorba, zabfalatok; egyéb kekszek, multivitaminok, B vitamin is jó pl az idegrendszernek, az pl ciniminisszeletben van; vagy multivitaminos üdítőkben lehet pl. Vagy pl ilyen szelén van a banánban, ami önbizalmat adhat, meg még ilyen folsav is szokott lenni multivitaminokban, az is jó. Sport is segíthet a stresszt megszüntetni/mérsékelni, pl ha ugrándozol, attól is akár bizonyos fokig tudhatsz energikusabb lenni; meg még pl felpezsdül a vérkeringésed, és megszűnik a punnyadás. :):):) Helyben is lehet futni, ha pl emeletes háZban vagy,és a házon belül nem akarsz, akkor mondjuk pl ház elé lemehetsz. De tehát én nem értek ezekhez; csak remélem jók.

2021. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!