Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt az a bizonyos pillanat...

Mi volt az a bizonyos pillanat, amikor úgy érezted, hogy elkezdtél élni?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés. Az emberek egy bizonyos része köti valamilyen eseményhez, hogy "elkezdjen élni". Pl. elköltözés valahonnan, kilépés egy rossz kapcsolatból, stb. Főleg visszamenőleg említik ezt a kifejezést.


Eljött valaha ez a pillanat? Ha igen, mi volt az és miért?



2021. máj. 21. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor úgy kb fél éve dolgoztam pár hónap alatt a munkámból összejött annyi pénz, hogy én és a barátnőm elmehessünk decemberben Egyiptomba egy all inclusive 5 csillagos szállodába és feküdtünk a medence partján együtt és lesték minden kívánságunkat akkor éreztem, hogy ezért én dolgoztam meg és kurvára megérdemlem most ezt :D
2021. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ez, amikor kialakult már annyira a személyiségem, hogy ki tudtam alakítani a saját világnézetem, vagyis komplexebb dolgokban is voltak önálló gondolataim.
2021. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor 6 órán keresztül dugtam egy 48 éves nővel és másnap reggel beültem a kocsimba...
2021. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dagadozó Agy ***** válasza:

Én most jöttem rá, hogy élek. Most, hogy ezt a kérdést olvastam.

Kösziiiiiii!!!!!

2021. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!