Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha egy másik...

Az normális ha egy másik országot,ahol még sosem jártam, a hazámnak érzem?

Figyelt kérdés

Szóval én mindig is imádtam Amerikát,de még sosem jártam ott, mindig csak az interneten láttam, mégis úgy érzem mintha voltam már ott, és konkrétan ha meghallom az "Amerika" szót vagy látom valahol, honvágyam van. Az angol is nagyon könnyen megy, simán megtanultam 6 hónap alatt középfokon.

Tehát én ezt nem értem miért érzek így, teljesen össze vagyok törve amiért nem ott élek, és nem vagyok itt boldog.



2021. máj. 27. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen normális. A hazád az, aminek az értékrendjével azonosulni tudsz. Nekem pl ilyen értelemben Magyarország nem a hazám, ezzel az alpári, tahó magyar mentalitással sosem tudtam azonosulni. Sokkal közelebb áll hozzám Németország vagy az Egyesült Államok liberális része - nyilván nem a Bible Belt a sok nyomorék white trash-sel.
2021. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább a valamitől való menekülésről szól, mint a hazáról. Nem érzed jól magad a jelenlegi környezetedben, és emiatt egy másik, idillibb helyre vágyódsz.

Amúgy hidd el, ott sincsenek mézeskalácsból a házak. Vannak előnyök de hátrányok is bőven. Ne a filmek alapján ítéld meg, hogy milyenek ott az emberek vagy az életkörülmények. :)

2021. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Mért pont az angolt említed? Francia, spanyol, portugál stb.?

Ja, hogy csak USA?

Hát tudod, ha módomban lenne felkeresni a világ összes országát, valahol a sor legvégén lenne az. Afganisztánba is előbb mennék. De ez az én bajom.

Valami zavar lehet a lelkedben, vagy az értelmi képességed. Nem tudom, de semmiképpen sem normális. Ám gyanúm szerint nem is érzed hazádnak, csak valami ostobaság miatt gondolod.

2021. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehet előző életedben ott éltél. Nekem is tetszik én is éreztem hasonlót de nekem nem tetszik hogy ott bárki kap fegyvert meg még sok minden. Mondjuk nekem Németország jobban bejön. Az tetszik hogy hagynak élni, nagyon jól keres itthonihoz képest még egy wc pucoló is.
2021. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Különös! Apám szerb, anyám olasz. Pesten születtem. Nem érzem hazámnak sem Szerbiát, sem Olaszországot. Sőt – meg nem tagadva gyökereimet – magyarnak érzem magam, nem szerbnek vagy olasznak.
2021. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez neked csak alom, vagyodas.

En par eve mar USA-ban elek, vettunk itt hazat, van allando munkam, autom, stb de megsem erzem teljesen a hazamnak. Mindig is kulfoldi leszek, 20 ev utan is. Nem ide jartam iskolaba, akcentussal beszelem a nyelvet es a felesegemen kivul senkim sincs kint.

2021. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!