Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nagyon megbántam.

Mit csináljak? Nagyon megbántam.

Figyelt kérdés
Szóval szerdán 2. Órában, tesi játszottunk, és az egyik fiúnak csak úgy játékosan megcsaptam az ujját játék közben, mert láttam, hogy csalt, nem reagált semmit, aznap még volt 4 órám, használta azt a kezét, nem lilult, dagadt be, meg semmi, de ma nem volt suliban. Iszonyatosan megbántam, alig tudok aludni, rettegek, hogy fáj neki, eltörtem az ujját vagy valami? Nem merek ráírni, mert nem vagyunk jóban, csak ilyen osztálytermi viszony.

2021. máj. 27. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan érdeklődj, abban nincs semmi rossz. Aranyos :)
2021. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt nem írtam, de egy 17 éves lány vagyok, akinek a sport az élete és van 3 bátyja, úgyhogy azért tudok ütni, de egyáltalán nem volt szándékos, már hasmenésem van, és még a vizet is kihánytam, annyira pánikolok.

2021. máj. 27. 22:25
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az elérhetőségét?
2021. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem nagyon, osztálycsoportunk van messengeren, ha nem jön még hétfőn sem, akkor írok neki.
2021. máj. 27. 22:33
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Tetszik neked amúgy?
2021. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem
2021. máj. 27. 22:52
 7/17 anonim ***** válasza:
És sajnálod vagy félsz valamitől?
2021. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék fájdalmat okozni másoknak, másrészt pedig rettegek az esetleges következményektől, meg hogy elmondja mindenkinek és kutyának, bár ezt meg is érdemelném.
2021. máj. 27. 23:06
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
De bármi más miatt is maradhatott otthon, nem? Vagy fájlalta aznap a kezét?
2021. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem, a jobb kezét ütöttem meg, egész nap azzal írt, utána még fociztak és ökörködtek is, teljesen normálisan nézett ki a keze, természetesen rengeteg más dolog miatt is maradhatott otthon, de azért van bennem egy ilyen alap félelem, hogy mi van, ha még is.


Kb egy éve már volt eltörve valamelyik újjá, nem tudom, hogy melyik, akkor ráesett, és teljesen lila volt és fel volt dagadva, haza is küldték.


Így logikusan gondolkodva szerintem ha baj lett volna az látszott volna, most egy kicsit megnyugodtam, de majd úgy is meglátjuk.

2021. máj. 27. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!