Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nagyon megbántam.

Mit csináljak? Nagyon megbántam.

Figyelt kérdés
Szóval szerdán 2. Órában, tesi játszottunk, és az egyik fiúnak csak úgy játékosan megcsaptam az ujját játék közben, mert láttam, hogy csalt, nem reagált semmit, aznap még volt 4 órám, használta azt a kezét, nem lilult, dagadt be, meg semmi, de ma nem volt suliban. Iszonyatosan megbántam, alig tudok aludni, rettegek, hogy fáj neki, eltörtem az ujját vagy valami? Nem merek ráírni, mert nem vagyunk jóban, csak ilyen osztálytermi viszony.

2021. máj. 27. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező, volt ma már suliban a srác?
2021. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem, ma sem volt
2021. máj. 28. 15:48
 13/17 anonim ***** válasza:

Ennyitől senkinek nem lesz komoly baja.


Amúgy meg ha ez aggaszt akkor rá kell kérdezni! Hidd el hogy rengeteg helyzetet megold a beszélgetés.


Amúgy cuki csaj lehetsz, de totál hülyeség pszichoszomatikus kóros állapotba kerülni ilyen semmiségek miatt...

2021. jún. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megtalálták az ujját???
2021. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kiderült végül, hogy miért maradt otthon?
2021. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére "csak" beteg volt, megbeszéltem vele, és bocsánatot kértem
2021. jún. 8. 12:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor minden megoldódott, örülök neki:)
2021. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!