Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek biszex vagyok?

Szerintetek biszex vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és egyszerüen nem tudom eldönteni, hogy melyik nemhez vonzódok. Vagy akár mindkettöhöz e. Egyszer szájon pusziltam a leges legjobb barátnöm aki a legközelebb áll hozzám érzelmileg is de nagyon hányingerem lett és rosszul lettem. Lehetek így biszex? A fiúkat biztosan szeretem minden szempontból de nem tudom hogy most a lányokkal mi van. Soha nem tetszett még élöben lány sosem érdekeltek ÚGY szexuális vonzalmat sem éreztem még élöben egy lány iránt. Viszont ha pl filmekben meglátok egy nöi testet picit felizgat de valós vonzalmam nincs igazi lányok iránt. Akkor most biszex vagyok?

2021. máj. 30. 15:05
 1/7 anonim válasza:
54%
Csak akkor tudod meg ha intimebb kapcsolatba kerülsz egy lánnyal
2021. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
6%

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
ha rosszul lettél egy szájrapuszitól, kétlem, hogy az lennél.
2021. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Ha arra kerül a sor, hogy lánnyal legyek és nem fog tetszeni a dolog, akkor biztosan fogom tudni.
2021. máj. 30. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még természetes, hogy vacilálsz

majd meglátod

2021. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De sajnos nem tudom elengedni a dolgot
2021. máj. 31. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Százalékosan vagy biszex ami nem tűnik komolynak. Szerintem tök jó hogy ilyen vagy. Ez olyan izgató is. :)

Ne aggódd túl, mert az ég-világon semmi baj sincs veled!

2021. jún. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!