Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék újra önfeledt,bo...

Hogy lehetnék újra önfeledt,boldog?

Figyelt kérdés

Szép gyermekkorom volt, különösebb okom nem lehetne, hogy így érezzem magam. Történtek dolgok az életemben persze, pánikbetegség, válás, de akkor sem értem miért nincs életkedvem. Szedem a gyógyszereket rendszeresen,de egyszerűen nem látom az értelmét az egésznek. Szeretnék boldog lenni, van munkahelyem, van kapcsolatom és mégsem érzek semmit. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy lehetne ebből az állapotból kijönni?

Előre is köszönöm.

30/N



2021. jún. 6. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szedem a gyógyszereket rendszeresen"

Milyen gyógyszerek, mióta, mire írták fel....? Erre az tud érdemben válaszolni, aki felírta őket.

2021. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Antidepresszánst szedek,pánikbetegség, szorongásra írták fel, kb másfél éve és tudom hogy ez nem az miatt van. Nem, nem tud válaszolni erre a kérdésre a doktornő. Nekem csak az kell, hogy, ha valaki tapasztalt ilyen érzést, és ki mászott belőle, azt ossza meg velem. Nagyon megköszönném.
2021. jún. 7. 03:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem hiszek ezekben a gyógyszerekben. Ezek csak elfedik a bajt. Nekem sem volt könnyű, de talpra álltam. Először is önmagaddal kell megbékélned. Szívesen segítek.
2021. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a magánorvos azt mondta a gyógyszer meggyogyit a kőkemény depresszióból. Pénzért hazudni is képes a legtöbb ilyen kuruzsló.

Mindenkinek másképp hat , a depresszió, pánik kísérleti betegség szerintem amíg létezik ember a földön.

2021. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kertes ház vidéken, kutya és macska. Ez már alapból sokat dob a napi hangulatodon. Aztán pedig keress olyan hobbit és munkát amiben ki tudsz teljesedni. De ha a kapcsolatod nem elég jó ahhoz hogy belevágj ebbe akkor le kell cserélni ezt viszont te érzed.
2021. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!