Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálsz amikor az ember...

Mit csinálsz amikor az ember állandóan rámutat a fizikai tökéletlenségedre a tekintetével (pl. pattanásos arcbőr)?

Figyelt kérdés

Ha, pl van egy pattanás az arcomon, bizonyos emberek képtelenek arra, hogy a szemembe nézzenek hanem csak azt nézik végig


És kb elmegy a kedvem tőle teljesen, hogy beszéljek velük, amikor túl sok ember nézi, akkor inkább nem beszélek senkivel pár napig míg mentálisan regenerálódok


Tudom mi okozza, és dolgozok, rajta, e téren nem kell tanács, inkább az érdekelne, hogy hogyan kezeljem ezt jobban mentálisan, azt hiszem, hogy már a mindenen túl mindent kipróbáltam


Ne beszéljek egyáltalán emberekkel pár napig, vagy állandó pár méteres távolság tartás?


2021. jún. 10. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kezelem, hogy nem ovodás vagyok, és ezért nem törődök vele. Hadd nézze, ha attól jobb lesz neki. A legtöbb emebr ezt csinálja, akár tudat alatt is (valószínűleg sokszor te is, amikor külön nem figyelsz rá, az sem biztos hogy észreveszed)
2021. jún. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az esetek 99 százalékában nem direkt nézik, amíg csak "bámulás" van addig szerintem semmit nem kell csinálni.

Ha beszólnak az már már dolog...

2021. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is, és rettentő idegesítő. Anyósom konkrétan még szóvá is tette. Jót tett az eleve kevés önbizalmamnak...

Nem tudom mit lehetne tenni azon kívül, hogy megpróbáljuk figyelmen kívül hagyni. Nem könnyű...

2021. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1es


Igen, de hogyan csinálod, úgy, hogy ne befolyásolja a napodat, ne hasson az önértékelésedre, és ne rontsa le a jővőképedet, amikor napról napra ezeket a reakciókat kell elviselned?

2021. jún. 14. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából tuti technikát nem tudok mondani, mondanám hogy "ne foglalkozz vele", tudom hogy közhely, de jobbat nem tudok. Nekem egyébént ugyanez a kilométeres krumpliorrommal van, az még roszabb is mint a pattanás, mert azzal semmit sem tudok kezdeni. Te szerencsés vagy, hogy "csak" a bőröd rossz, az úgy ahogy kezelhető.
2021. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, ok, akkor valahogyan lesz, sok sikert a továbbiakban
2021. jún. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!