Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért taszítok el minden fiút?

Miért taszítok el minden fiút?

Figyelt kérdés
Egyszer volt olyan, hogy tetszett egy fiú, meg szerintem én is neki, mert kedvesebb volt meg na. Egyszer a hátam mögött szívet mutatott (barátnőm látta és elmondta) , ezután beijedtem és folyton kerültem, nyilvánvalóvá tettem, hogy nem akarok tőle semmit, vagy nem tudom. (Most már nagyon bánom...) Meg senkivel se tudnék összejönni aki tetszik, ez annyira bosszant

2021. jún. 11. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem állsz készen meg rá. Ez élőfordul, tetszik valaki de nem akarsz komolyan kapcsolatot, ez érthető.

Nyugi majd kinövöd

2021. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

mert hülye vagy!

engedd magadhoz és meglátod hogy jó lesz! :)

2021. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: szeretnék komoly kapcsolatot, de abban lehet hogy igazad van, hogy még nem állok rá készen

2-es válaszoló: akarom, de nem megy

Amúgy köszi a válaszokat!

2021. jún. 11. 23:20
 4/7 anonim válasza:
100%
Akkor ne komoly kapcsolattal kezdj, és akkor nem parázol így rá.
2021. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Laza kapcsi? :D Semmi kötöttség. :D
2021. júl. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj a barátnőiddel ide-oda és tedd azt amit ők (ha nem is minden dologban).
2021. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!