Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekel a saját...

Miért nem érdekel a saját kinézetem?

Figyelt kérdés

Lány létemre igénytelen vagyok. Semennyire nem ápolom magamat, fürdök, de azt is csak felületesen. Nem érdekel, hogy szőrös vagyok, kócos, van-e szagom, milyen a ruházatom / megjelenésem.


Sosem érdekelt. Egyáltalán nem. Felveszem a legkényelmesebb szakadt ruhámat is, hogyha ahhoz van kedvem, nem tud érdekelni senkinek sem a véleménye.


Mindenkit egyformán kezelek, mindenkivel egyformán beszélek, ugyanúgy bánok az emberekkel, teljesen mindegy, hogy egy hajléktalanról, vagy egy tehetős személlyel találom magamat szemben az utcán. Ehhez mérem magamat, miszerint ugyanolyan emberek vagyunk mindnyájan, és hogy nem a ruházat alapján fogok viszonyulni másokhoz, hanem a viselkedését figyelem.


Teljesen egyedül érzem magamat ezzel a szemlélettel, még ha másvalaki helyesli is, ugyanúgy megveszi magának a drága ruhákat és órákig készülődik, és nem mer kimenni az esőre egy jó kis felfrissülésre, mert különben oda a sminkje vagy a ruházata.


Elgondolkodtam, vajon az én készülékem hibádzik-e. Arra jutottam, felteszem ezt a kérdést, hátha jutok valamire.


2021. jún. 13. 00:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a családban minden nő, sőt még a férfiak is nyűglődnek önmaguk gyönyörködtetésével - tehát ezt nem írnám fel a tanult viselkedés “számlájára.”
2021. jún. 13. 00:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy depressziós, nincs veled semmibaj.
2021. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki alapbol jol nez ki es smink nelkul is teszetos, annak nem kell tulzottan cicomaznia magat ... egy kinyult poloban is jol nez ki.


Ellenben sokan hiaba ahhatnak magukra akarmit, hiaba vakoljak le a fejuket ... ocsmanyok kopogos cipoben is :)))

2021. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj veled. Mindenki ember tehát mindenki más!

Vannak azok a nagyon lányos lányok is akiket minden apróság zavar stb inkább légy ilyen mint olyan... persze nem akarok itèlkezni csak hát tapasztalat.

Èn személy szerint megmondom hogy én is majdnem ilyen vagyok kivéve azt hogy engem zavar a szőrzet, a szag, hogy kócos vagyok e vagy sem,(mínusz a smink én nem tartom magamon szükségesnek) de én is úgy tartom mindenki ember akármilyen ruhában is legyen, akármilyen bőrszíne is legyen, tehát egyáltalán nem ezen múlik az ember jelleme.


Arra tudok még gondolni hogy mèg azért nem érdekel anyira a kinèzeted mert nem voltál / vagy szerelemes, általában a lányok megváltoznak ha valaki tetszik nekik, és akkor még pluszban adnak magukra, lehet nálad is ez lesz.

2021. jún. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4# Voltam már szerelmes, persze sosem volt viszonozva, de akkor sem volt kedvem megváltozni. Nem fogom megölni a személyiségemet, sem a kényelemnek nem vetnék véget egyetlen ember miatt sem.
2021. jún. 14. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Elárulod, hány éves vagy?
2021. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19. Miért?
2021. jún. 14. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból. 19 évesen még sokat változik az ember. Másrészt ha valakinek egyszer igazán megtetszel, annak úgyis tetszel szakadt ruhában is. No meg nyilván eleve úgyis hasonló világnézetű fiúk érdekelnek gondolom, nem a piperkőc "jaj mit fognak gondolni az emberek, ha gyűrött a pólóm" típusok.
2021. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fiúk nem érdekelnek, inkább a 40-es, 50-es férfiak, de nekik felnőtt nő kell, úgyhogy várok még 20 évet, amennyiben megérem.
2021. jún. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!