Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legjobb módja a magány...

Mi a legjobb módja a magány megküzdésére?

Figyelt kérdés
Ki költöztem Bécsbe, pár éve már. Volt egy lány amit megismertem, nagyon kedves volt, aranyos és nem ítélt el. Jó ember volt mert ki tartott mellettem, annak ellenére hogy túlsúlyos vagyok. Már 2 év eltelt hogy nem beszéltünk. Ez miatt nagyon szomorú vagyok, nincs semmiféle motiváció se semmi. Szeretnék ismerkedni, de nem megy. Félénk vagyok, de a nyelvet már beszélem. Van pár barátom akik nem itt laknak, de beszélek velük napi szinten, de ez nem elég. Mit tegyek hogy szerezzek motivációt, lefogyni, kimenni vagy akármit csinálni? Egyedül nem fog menni. Segítség kell. F18

2021. jún. 14. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Iratkozz be egy fitnes-studióba, kezdj el normál súlyra lefogyni, menj emberek közé, idövel egyre több ismerösöd lesz.

Motivácónak az elég kellene, hogy legyen, hogy egészséges akarsz lenni, több nem kell.

Ha csak a szobávban ülsz és csak a neten létezel, akkor nem várhatod el, hogy legyen ismerettséged.

2021. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél tükröket a lakásba. Akárhányszor beléjük nézel eszedbe fog jutni az irány.
2021. jún. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is Bécsben élek, igaz, az anyukád lehetnék, de én a friendseek oldalon találtam magamnak egy barátnőt, aki túrázni is szeret. Olyan jó túraútvonalak vannak Bécsben, és környékén, hogy az a környezet biztos feltölt energiával. Mindenféle testalkattal, életkorral járnak emberek, sokan egyedül is.
2021. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!