Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintettek kinek volt...

Szerintettek kinek volt igaza?Talán mi voltunk a fekete bárány?

Figyelt kérdés

Nos,mentünk haza 3 rokonnal haza,és tele volt a vonat,és volt a wc mellet egy sor szabad ülö hely,és egy ember ült oda,pont a végén ült,és direkt másik végében ültünk.

Na és elkezdtünk beszélgetni normál hangerővel(nem hangoskodtunk mielőtt bárki ebbbe kötne bele),és az öreg csávó valamit dumált nekünk csak nem figyeltem,és valamit beszólt,én csak annyit mondtam:Kussoljon már öregember.

Erre ő:Beverem a képedet verébarcú

Én csak néztem mint a borjú az újkapura,mert mi egy szóval nem említettük őt,sőt,nem is hozzá beszéltünk.

Aztán 5 percre rá beszéltünk otthoni dolgokról,és utánna még megint magyarázzta az magáét,hogy "nem nem zavar az minket hogy hajnali 4-kor keltem?Bagol fejűek,beszéltek mint a papagájok,mind2-öket felteszem az falra"....

Hát,mink nem akartunk bíróságra járni,mert még hírekben bekerülni hogy "3 ember megvert egy 56 éves öregember",inkább át ültünk egy nyugisabb helyre..

Mi a véleményetek?

Szerintettek mi voltunk a fekete bárány?



#Balhé,verekedés,verés,önvédelem.
2021. jún. 16. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát bevallom őszintén, én kellemetlenül érezném magam,ha akaratlanul végig kéne hallgatnom 2 ember csevegését. Persze a stílusa miatt b@szodjon meg az ilyen ember
2021. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1

épp az a vicc,hogy olyan hangerővel beszéltünk,hogy direkt leghallkabban..

De most tömegközlekedésen,egyik rokon vagy baráttal mit csináljon?

2021. jún. 16. 12:48
 3/8 anonim válasza:
100%
56 éves ÖREGember :)))))))
2021. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3

Jójó,de a sztorira válaszolj..

2021. jún. 16. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár mindkét félnek lehet igaza. Egy fáradt és nyűgös embert jobb nem provokálni, erre még be is szólsz neki (ha nem is szemtől szemben, de neki szólt és hallotta), és csodálkozol hogy felkapta a vizet. Neki meg nem így kellett volna reagálnia.
2021. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5

Jó,de alapjából véve nem is hangosan beszéltünk,de be is szólogatot,utánna persze hogy vissza szóltam hogy "kussoljon már",nem szóltunk neki semmit,és nem is zavartuk.

De alapjából értem hogy nyűgös,meg fáradt,akkor legalább legyen el magának.

De elején ő szólt be valamit,nem tudom,de olyasmi lehetet hogy nyomorékok vagyunk vagy ilyesmi,akkor persze hogy kicsig vissza szólok..

2021. jún. 16. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Odaballagtam volna és lecsavartam volna egy kur¥a nagy pofont.
2021. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

Na ja,akkor persze én kerülök a börtönbe,és az csávó önvédelem címszó alatt szabadon van

2021. jún. 16. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!