Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Piros pöttyök a comb hátsó...

Piros pöttyök a comb hátsó részén? A többi lent

Figyelt kérdés

Észrevettem már egy ideje, hogy piros pöttyök vannak a combom hátsó részén, főleg a fenekem alatt. Nem tudom hogy ez esetleg a borotválkozás utáni irritáció miatt, de úgy vettem észre hogy ha nem borotvalom is ott vannak. Nagyon picik, mintha kis tűszúrások lennének. 1-2 néha viszket olyankor kisebesedik. Hallottam már hogy a combom hátsó részét is bőrradírozzam, de úgy tudtam azt leginkább gyantázás vagy epilálás után szükséges. Használtam már rá aloeverat is, de egyenlőre nem látok javulást. Különösebb gondot nem okoz, nem mindennapos az irritáció sem, de engem zavar ahogy kinéz, főleg úgy nyáron.

Ha valakinek van valami ötlete vagy tanácsa, szívesen elfogadom. :)



2021. jún. 19. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászaton nem gondolkodtál?
2021. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ülsz miniszoknyában bőrszékben, stb.? Vagy nincs ott összenyomva a bőr, mármint nem tud bepállani? Váltottál mostanában mosószert?
2021. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek: az aloeverát is a bőrgyógyász ajánlotta, jobban meg nem vizsgált..

A második kommentelőnek: bőr ülések nincsenek a háztartásokban, szűk ruhákat nem hordok, néha maximum farmert, persze ebben a melegben is csak rövid nadrágot. Mososzert pedig 2x váltottam az elmúlt idoszakban de csupán illat szempontjábol.

2021. jún. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!