Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más embernek is van olyan...

Más embernek is van olyan zene, amiről volt barátotok/barátnőtök jut eszetekbe?

Figyelt kérdés

Nekem igen

volt barátnőm jut erről a zenéről eszembe: Flipper Öcsi - Tedd a szívedre a kezed


2010. aug. 25. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
van:(
2010. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van

de szerintem mindenkinek van ilyen :)

vagy még lehet nincs elfelejtve a személy, azért jut eszünkbe

2010. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem a Lila Orchideák.
2010. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is van, mégpedig a kalapács, ossian, pokolgép pár száma, amik ilyen szerelmes számok, vagy csak ilyen lassabban és nagyonszépen csengenek. az összeset a volt barátomtól ismerem, aki a végére jó nagy bunkóóó f@asz lett velem, úgyhogy már amiatt a fájdalom miatt volt h sírtam... de inkább meg se hallgatom...
2010. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van

Nirvana Smells like ten spirit

2010. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem pixie lott-turn it up-ról jut eszembe a régi "barátnőm" wc-papírként funkcionáló köcsög, értetlen és idióta "jobbkeze", mégpedig azért mert amikor még az ismerősöm volt facebookon, megosztotta a barátaival hogy húdejószám, ez meg megmaradt bennem, szóval ha meghallottam ezt a számot egyszer annyira felidegesítettem magam hogy elkezdtem sírni:)
2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

v-tech- ének az esőben

kate alexa- another now

:)

meg még biztos van

2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!