Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit javasol önvédelemre?

Ki mit javasol önvédelemre?

Figyelt kérdés

Tárgyi kombinációk,vagy ütési technikák?

(tudom,jönne a duma hogy inkább fuss,de ha utó érnek akkor még erőm se nincs hogy legalább megvédjem magam)



2021. jún. 25. 09:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10

Nem baj,emberi dolog hibázni :D

2021. jún. 26. 21:52
 12/22 anonim ***** válasza:
48%

"Krav Mafa és egy karambit bors sprével."


Ha helyesen tudtad volna leírni, akkor is ugyan akkora hülyeség lenne.

2021. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Semmi hülyeség nincs benne. Az egyik egy hatékony önvédelmi harcrendszer a másik pedig egy legálisan magadnál tartható eszköz ami akkor jöhet a képbe ha az első már nem elég. A bors srpé meg megint egy másik használhatóságot feltételez.
2021. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

A kravmaga vagy bármelyik küzdősport nem sokat ér ha sokan vannak, vagy késsel támadnak meg még egy csomó necces helyzetben.


Ha "bors spré" alatt meg a kapszaicin hatóanyagtartalmá spraykre gondolsz, önvédelem ide vagy oda, azzal téged fog megbaszni a rendőr, önvédelem ide vagy oda, mert közbiztonságra különösen veszélyes eszköz.

2021. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Illetve egy átlag testalkatú emberkét aki eljárogat kravmagázni, simán összehatogathatja egy utcai harcban tapasztalt támadó.
2021. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ne beszélj hülyeséget! A Krav Maga egy harcrendszer és nem küzdősport. Egy képzettebb mester 3 másodperc alatt elintéz akkor is ha szablyával mész, de az pár év mire használható szintet ér el.


Ha nem bors spré akkor gázspré. Mondjuk eléggé barom a kormányrendelet hogy a kapszaicint veszélyesnek nyilvánították.

2021. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Thunderfairy ***** válasza:
Valódi használható Krav Maga az Izraeli kommandóban van. Visszont egy ilyen kommandósnak probáld bebizonyitani hogy nem hatékony a Krav Maga. Szerintem is utoljára fikáznád a krav-ot.
2021. jún. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Amúgy ha jól tudom,magyar kommandóban,meg katonaságnál is krav maga van,aki nem hisz,hívjon ki egy tek-kest..
2021. jún. 29. 15:59
 19/22 Thunderfairy ***** válasza:
Én meg úgy tudom hogy nálunk a zölley féle kézitusa van inkább.
2021. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
vidd magaddal a tolyota féltengelyét
2021. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!