Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnàm elfogadni hogy...

Hogyan tudnàm elfogadni hogy sosem lesz párkapcsolatom ?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok , nem vagyok a világ szépe sajnos :( nagyon bánt hogy mindenkinek volt már valakije csak nekem nem . Ha lett is volna , akkor csak csúnyának tartottak és megalàztak mások előtt .... Nagyon rossz érzés :(
2021. júl. 3. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha 16 évesen még sosem volt párkapcsolatod, az pontosan mit jelent? Mióta tartod szükségesnek, hogy legyen? 14 éves korod óta? 13? 12?

Az maximum négy év - bár szerintem 12-13 évesen még nem pasiznod kéne, szóval legyen csak kettő.

Két éve nincs párkapcsolatod, úristen, összedőlt a világ, már sosem lesz.

Mondjuk igazad van, alig van rá mondjuk 40-50 éved.

Tudod mit? Ha ennyire el vagy keseredve, gyere át, megoldjuk. Csak hogy ezt is kipipálhasd.

2021. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ ....nagyon jól esik
2021. júl. 3. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem vagy elkésve, időd mint a tenger. Meg fogod találni a párod.
2021. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pintácsi Alexandra (Szandi az énekes) a legjobb példa mindenre. Szerintem ő nem szép nő de a testét kiformálta olyanra h bárki utána fordulna az utcán. De ez se igazán számít mert s férje valószínűleg nem ezért van vele hanem mert szereti. Egyébként nem egy olyan csajt ismertem aki aztán sosem kellett volna külsőre de már párjuk és gyerekük is van. Persze nyilván nem Brad Pitt vette el őket feleségül.
2021. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz, de nem szabad erre gondolni!

Én is ugyanezt hittem a te korodban (most se vagyok idősebb de na:D), és azóta teljesen megváltozott az erről alkotott véleményem.

Nekem 18 évesen lett az első párkapcsolatom, akkor is csókolóztam először és akkor már nem éreztem gáznak egyáltalán.

Én se tartottam magam sose szépnek, sőt egész csúnya kislány voltam, jót tettek az évek, mint ne mondjak, habár teljesen én se fogadtam el magam.

A lényeg annyi, hogy lehet hogy te nem látod magad szépnek, valaki annak fog, akkor is ha nem gondolnád, és tényleg ne siesd el a kapcsolat dolgot, lesz olyan aki szeretni fog téged.

22L

2021. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon tépelődj, hogy sosem lesz párkapcsolatod, hanem arról győzd meg magad, hogy lesz. És lesz is!

Nem biztos ám, hogy körötted minden lány már pasizott. Füllents Te is úgy, mint közülük egyesek.

Fő dolog, hogy ne kedvetlenegyj el. Itt a nyár, menj barátnőiddel a strandra, fesztiválokra, bulikba. Az is lehet, hogy majd a suliban találkozik veled valaki. Főleg - ne mondj le semmiről!

2021. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nagyon fiatal vagy még, éld az életed, tanulj sokat, sportolj, tapasztalj, ismerj meg minnél több embert és kultúrát.

Tudom néha rossz a magány, de ahogy előttem is megírták, nem kell erőltetni, jön majd az magától :-)

2021. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnézhetlek képen hogy hogy nézel ki?
2021. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!