Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy érhetném el hogy ne...

Hogy érhetném el hogy ne tapossanak belém?

Figyelt kérdés

Általános suliban ellöktem magamtól a többieket, mert bántottak, vissza éltek a bizalmammal stb.

Magányos voltam. Abban reménykedtem hogy majd gimiben minden megváltozik. Ez adott reményt. Megígértem magamnak, hogy majd gimiben elnéző, megbocsátó leszek, hogy ne távolodjanak el tőlem az emberek. Elhittem hogy majd itt szerzek rendes barátokat.

De nem így lett. Itt kihasználnak, nem vesznek komolyan, mintha kevesebbet érnék. Itt sincsenek barátaim.


Ezért vásároltam önfejlesztő könyveket. Egyik arról szól, hogy hogyan álljak ki magamért, hogy kell vitázni. Másik pedig arról, hogy hogyan beszélgessek másokkal. Idegenekkel, bármilyen szituációban.

De biztos vagyok benne hogy ez nem elég.


Ha végzek a gimivel és egyetemre kerülök, szeretném ha nem a mostani énemmel ismerkednének meg. Szeretnék tekintélyes lenni, hogy megbecsüljenek.


Mit kéne tennem?



2021. júl. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Pszichológussal beszélgessél erről.
2021. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten átèrzem. Belülről kell egy erős "motiváció", hogy még kell változnod, próbálj meg máshogy viselkedni, légy bátor ha szólnak neked szólj vissza, ha kemènykednek előtted te légy mèg kemènyebb. Ők veled egy idősek nincs joguk jobbnak, okosabbak, szebbnek képzeli magukat, álj ki magadèrt.

Légy barátságos, de közben mindig figyelj oda kikel barátkozol.

Változtass a stílusodon, légy kicsit merészebb, és akkor már a megjelenésed is sugallja majd hogy más vagy mint azelőtt.

2021. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2) köszönöm:)
2021. júl. 6. 09:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!