Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy emiatt nem akarok...

Lehet, hogy emiatt nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok, de egyaltalan nem erzem, hogy valaha is akarnek gyereket.

Gyermekkoromban tortent valami, ami gyakran eszembejut.

Anyummal a konyhaban pakoltuk ki a mosogatobol a poharakat, majd az egyik poharat nem ugy raktam a szekrenybe, ahogy neki tetszett. Felhuzta magat es azt mondta, hogy igaza volt apamnak, majd jol felcsi*nal valaki engem aztan ott hagy.

Gyerek voltam, szerintem max 8 eves. Ezekszerint kibeszeltek apummal, hogy mekkora szerencsetlenseg vagyok.

De konyorgom, egy gyerekrol igy beszelni??? Nem is ertem.

Persze nem lett igazuk, 28 eves vagyok, 9 eve egyutt a parommal, kozos lakasunk van.

Gyakran eszembejut mostansag, amikor lassan ideje lenne gyereket vallalni, pedig ezer eve tortent, de ugy latszik mely nyomot hagyott bennem.

Nem tudom eldonteni magamban, hogy ez is hozzatesz-e ahhoz, hogy nem akarok gyereket igazan.

Lehet, hogy most tenyleg szerencsetlensegnek tunok emiatt, de nem vagyok az :)


2021. júl. 8. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Igazából én nem látok a kettő között összefüggést, de nem vagyok pszichológus, így bármi lehet.
2021. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy emiatt. Ha akarnál, akkor is eszedbe jutna ez de lehet hogy akkor úgy, hogy na ugye hogy nem csak felcsináltak és nem hagyott ott a párod a gyerekkel. Szerintem ez nem befolyásolja a döntésedet így.
2021. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
MI van, mi köze a poharnak meg a felncsinalasnak?
2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
96%

Akár igen, akár nem. Lehet simán ettől függetlenül is, vagyunk nők, akik egyszerűen nem érzünk késztetést, és akkor nem is szabad erőltetni.

Ettől még marha gáz, amit a szüleid rólad beszéltek, főleg hogy a szemedbe is mondta anyud.

Az szuper, hogy nem lett igazuk, te csak éld a magad boldog életét, ahogy neked jó, a szüleid meg fortyogjanak a saját frusztráltságukban.

2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%

Lehet, de nem gáz, hogy nem akarsz gyereket.

Miért mondta ezt anyád?

2021. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!