Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem birom tovább?

Mit tegyek ha nem birom tovább?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok igen mondhatjátok mi problémám lehetne előttem az egész élet

Egy éve vagyok ebbe a lelkiállapotban néha jobb néha rosszabb

Újabb mélyponton vagyok

Az eletem haszontalan

A baratimat nem érdekli hogy elek e az apám meg akar ölni fenyeget anyam ki akar tenni az utcára a baratom nem veszi észre hogy szenvedek

Munkahelyemen folyamatosan leneznek

Ha egy dolgot kene mondanom hogy miért maradjak életben az a kis cicám ő az egyetlen aki szeret engem és én is őt

De nem birom minden reggel úgy felkelni és lefeküdni hogy senkit nem érdeklek

Nem túlzok ez így van

Eddig gyávának tartttam magam ahhoz hogy megtegyem de egyre bátrabb vagyok

Már nincsenek celjaim amik eltetnek nincs értelme semminek


2021. júl. 12. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted, költözz el otthonról és ne is tudasd velük, hol leszel.

Hogyan, mivel kezdődött ez? Gondolj vissza, hogy miért teszik ezt a szüleid. Ennek nagy oka lehet... Próbálj azon változtatni, amit kifogásolnak.

2021. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ne gykra írj mert itt rengeteg rosszindulatú ember fog betalaláni aki csak hisztizni fog hogy jaaj bezzeg ha gyárban dolgoznàl stb stb.


Ha van egy kis angol tudásod akkor a redditet tudnám ajánlani.


Egyébként meg,lehet sablonosan hangzik de a facebookot, szerintem biztos vannak ilyen csoportok.


Ha gondolod rám is írhatsz,bár nem tudom mennyit tudok segíteni,meghallgatni szívesen meghallgatlak ha gondolod.


Egyébként,remek dolog,hogy van háziállatod, szerintem sok mindenben segít neked. Én is volt,hogy csak az állataim és a barinőm miatt tudtam kibírni a történéseket. Csak viseld remekül gondját.


17/L

2021. júl. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!