Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokak “emósnak es gothnak...

Sokak “emósnak es gothnak hivnak” mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általában fekete ruhákat hordok, rövid fius hajam van(lány létemre)

Weeb vagyok

Szeretem a ghostemane-t es a Nirvanát...(regebben vágdostam magam)nem nagyon szólok senkihez es mindig zenét hallgatok.

En nem vagyok se emo se goth elegem van, hogy mindenki ezzel fáraszt. Általában leszartam, de már amit művelnek túlmegy minden határon. Kérlek segítsetek <33


2021. júl. 12. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem sokat tehetsz. Vagy megváltoztatod a stílusod más emberek kedvéért (amit szerintem ne tegyél) vagy megpróbálod elfogadni ezeket a megjegyzéseket.
2021. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg azoknak akik piszkálnak hogy bajod van ezzel. Vagy csinálj úgy mintha nem venéd őket észre egyszerű csak megunják a piszkálást.
2021. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a g€ci az a Weeb???


Aztán még te vagy kiakadva mert más hülye divatszavakat aggatnak rád??


Amúgy meg ez akkora probléma??


Édesfa$zom!!!

2021. júl. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"mindenki ezzel fáraszt" - Ki az a mindenki? - Kerüld őket!
2021. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!