Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl sokat várok el magamtól?

Túl sokat várok el magamtól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megrekedtem ismét, pedig kívülről nézve halad az életem. Két hét múlva munkát váltok és végre a szakmámban fogok dolgozni 8 hónap pultozás után, össze fogok költözni a párommal is de azon agyalok hogy hogyan tovább. Nem tudok kicsit leülni és megpihenni, pont úgy érzem magam mint mikor anyámtól elköltöztem vagy az országból ahol addig éltem. Pár nap után úgy éreztem magam, hogy oké ez szép és jó de mi a következő lépés? Sikertelennek érzem magam. 21 éves vagyok és az egyetemet sem kezdtem el ami konkrétan az oka volt annak, hogy elköltöztem. Mit tegyek hogy jobban érezzem magam?

2021. júl. 14. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyal egy froccsot :) Jobban fogod erezni magad ...
2021. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mások 40 évesen vannak így vele. Van 20 év előnyöd.


Tűzz ki valami egyszerű célt!

2021. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!