Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha félek magamhoz...

Mit tegyek ha félek magamhoz közel engedni az embereket?

Figyelt kérdés

Szeretnék szorosabb, mélyebb barátságokat de egyszerüen nem tudok közel engedni magamhoz senkit. Nem beszélek sokat magamrol, nem osztok meg dolgokat... Magamhoz se merek elhivni senkit, de nemtudom miert talan a sajat házam meg a családom már túl "személyes".. Pedig egy "áthivas" sokat tud dobni egy barátságon..

Mit tegyek? Megakarok ilyen téren változni, de hogyan?

Lehet hogy az önbizalommal van bajom? Nemtudom ez mennyire kapcsolódik a témához de nem szeretem magam, undorodom sajat magamtol...mind a kulsomtol, mind a belsomtol(teszek azert hogy ez valtozzon) Ez lenne a baj? Mit tegyek?


16/L



2021. júl. 17. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető önbecsülési problémák esetén, ill. szoc. skilljeid javítása érdekében bátran keress fel egy szakembert, pl. pszichológust.
2021. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Először magadat kell elfogadnod. Én ugyanebben a cipőben jártam, ki is készültem rendesen aztán egy nap azt mondtam hogy ebből elég és megpróbáltam elfogadni önmagam. Amint kibékültem önmagammal sikerült nyitni az emberek felé, neked is ezt tudom tanácsolni.
2021. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!