Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek hogy gyilkos leszek?

Félek hogy gyilkos leszek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon rossz álmom.. egy romos házba voltam és az apám nem adott a kutyáknak enni, és alig volt a hűtőbe valami kaja, nagyon keveset tudtam nekik adni dugiba, mert az apám ahogy meg látta elvert

Ivott, és még öltem álmomban de azt már nem tudom hogyan és fél gyújtottam a házat.. és 4 kutya feküdt a földön le fogyva és nem is mozogtak.. és én meg fel gyújtottam őket álmomban hallottam az öngyújtó hangját, mire az egyik fél emelte a fejét, és vissza tette aztán fél keltem hála istennek

Az van bennem hogy álmomban miért nem vittem el a kutyákat miért gyujtottam fél őket

Kettő kis yorki babam van

Nagyon bennem maradt ez

Rosszul vagyok a vértől és a seb látványától

De mégis attól félek hogy az leszek

Nem tudom miért van ez bennem és miért félek ettől

Volt mar hasonló valakibe ?


2021. júl. 17. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarod ölni őket? Szerintem nem. Normális ember nem álomvilágban él és nem irányítják külső erők.
2021. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahh soha hülyén hangzik de inkább magamat ha választani kellene mert ha meg tenném, sose tudnék szabadulni a gondolattól 😄
2021. júl. 17. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak álom volt
2021. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, de a történetednek akkor sincs semmi valóságalapja. Erőltetett, kitalált. Az ember mindig álmodik, legfeljebb nem emlékszik rá. Ha igen, akkor lehet nagyon realisztikusnak tűnik, máskor meg teljes káosz, értelmetlenség, egymásra csúszott idősíkok stb.

De senki nem válik gyilkossá egy álom miatt. Öngyilkossá sem.

Ha nincs valami nagyon súlyos mentális betegséged, akkor nem fog bekövetkezni.

Ha belső hang súgja, hogy ölj, akkor addig menj orvoshoz, amíg nem késő.

2021. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt álmodtam nem tehetek róla, hülyeség tudom de hát ez van, nagyon bennem maradt

De ma már jobb köszönöm az értelmes válaszokat 😊

2021. júl. 18. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Apád az életben is olyan mint álmodban?
2021. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!