Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor hogy van ez?

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
A mostani és a volt osztályomban is állandóan lecsúnyáz pár fiú, és nem hiszem, hogy azért, mert pont engem akarnak bántani, mivel már 2 osztályban is így gondolták... Ellenben az utcán meg idegenek megbámulnak (persze lehet, h mert csúnya vagyok xD de nem hiszem) meg puszikat küldenek, meg randira hívnak stb, stb... Szóval szerintetek csak az osztályaimba jártak/járnak különösen bunkó fiúk, vagy az utcán lévő embereknél van alacsonyan a színvonal?
2010. aug. 27. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az osztálytársaiddal van gond. Mond nekik azt, hogyha lecsúnyáz, hogy "És te? Néztél már tükörbe?" Erre nem hinném, hogy vissza tudna vágni. ;) :)
2010. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)

Hát ja én is örülnék, ah csak az osztályársaimmal lenne gond, de hogy mindkét osztályomban ezt gondolták/gondolják :S (általános, gimi)

Amúgy visszanézve a képeim, általánosban szerintem nagyon cuki kislány voltam, hogy rohadjanak meg :D

2010. aug. 27. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vok


:D


Akkor meg végképp nem kell a bunkó beszólásaikkal foglalkoznod szerintem! :)

2010. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja amúgy az utolsó kérdés nem is helyes, mert abban biztos vagyok, hogy az osztálytársaim különösen bunkók, mert attól, hogy esetleg ronda vagyok, nem kell nap mint nap csesztetni vele, mikor ők sem szépek... És saját szememmel nézve is vannak nálam rondább csajok az osztályban, de hát mégsem őket bántják:S Persze az jó, h őket nem bántják, de engem miért? :S

Hát emgpróbálok nem foglalkozni vele, hiszen már szinte hozzámnőtt XD

2010. aug. 27. 18:37
 5/9 A kérdező kommentje:
és köszi :P (felpontoztalak mindkétszer, ami szerintem tök felesleges, de hátha neked számít)
2010. aug. 27. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vok megint xD


Nyugi, velem is történt ilyen, hogy ok nélkül fikáztak valamiért, de ahogy teltek az évek, úgy folyamatosan abbahagyták, majd a végén teljesen abbamaradtak a piszkálódások. A pontozást köszönöm, bár nem igazán foglalkozom a százalékaimmal.


:)

2010. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát 3 évig nem hagyták abba, szerintem ezután sem fogják, de azért reménykedem... És örülök, hogy Téged már enm bántanak!
2010. aug. 27. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért bámulnak meg az utcán,mert fiatal vagy.A fiatalság szépség.A korosztályod kritikusabb veled mint az idősebbek.Nem felelsz meg az osztálytársid kényes ízlésének,de ők ebben a korban csak egy tündérre mondanák hogy szép.A fiatalság pajzsot tart föléd.Akkor leszel bajban,ha elmúlik.Már semmi sem fog megvédeni a csúnyaságtól.Akkor mehetsz a mocsárba a kedvenc ogrédhoz.
2010. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de a saját korosztályom is megbámul... persze lehet, hogy azért mert csúnya vagyok XD...
2010. aug. 27. 19:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!