Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/241 anonim ***** válasza:
99%

egy anya elött nem annyira gáz...kiskorodban a s*gged lukát is kitörölte

szal nyugi :D

2010. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/241 anonim ***** válasza:
82%
vagy az első vagy FAKE.. :D
2010. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/241 anonim ***** válasza:
96%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. anyád meg elgondolkodott h biztos enyém ez a pulya? XDDDDDD
2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/241 A kérdező kommentje:
2010. aug. 27. 21:18
 5/241 anonim ***** válasza:
95%

hát ez tényleg gáz...

Velem ilyen nem történhet, mert anyám nem nyit rám amikor fürdök, zuhanyzok, de fogalmam sincs.

16F

2010. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/241 A kérdező kommentje:

Hát köszi az eddigi válaszokat :D

am 15f

2010. aug. 27. 22:00
 7/241 anonim ***** válasza:
95%

XDXDXDXD mekkora jó vagy már:D:DXD

fuckyeah gyanús:D


na mindegy, a tárgyra térve nem igazán tudsz semmit sem tenni.. esetleg lemosod a sminkcuccok dobozát hogy ne legyen már hugyos.. anyáddal pedig udvariasan közöld hogy lemostad a cuccokat, és a jövőben legyen szíves nem rád nyitni:D


na megyek mégegyszer végigolvasom xD

2010. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/241 anonim ***** válasza:
90%

Ujjjujujuj....:D

Ne haragudj, de nagyon nagyot nevettem.:D:D Szegény.:)

Ne izgulj, szerintem évek múlva csak mosolyogni fogsz rajta, meg anyukád is.

L/18

2010. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/241 A kérdező kommentje:

utolsó: de most most nem a jövőben járok :/

utolsó előtti: felteszed? :D

2010. aug. 27. 22:06
 10/241 anonim ***** válasza:
65%
háhá szóval fake :DDDD
2010. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!