Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Illetlenség ha nem nézek az...

Illetlenség ha nem nézek az emberek szemébe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, persze azért szituácíója válogatja...

Kézfogáskor, bemutatkozáskor alapvető, hirtelen nem is tudok olyat amikor nem...

2011. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel az emberek szemébe az sok mindent jelenthet. Bátortalanságot, bizonytalanságot, de fölényességet, lenézést is. Semmiképpen nem jó.
2011. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyfokú illetlenség - márha nincs nyomós okod rá!
2011. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
ú az baj...:S azis illetlenség ha amikor beszélek valakivel csak néha odapilantok és másfelé nézek? :S mert én nem bírok sokáig vaalki szemébe nézni..2-3 másodperc után zavarbajövök és elpirulok O.o
2011. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lollipop Girl ***** válasza:
Kedves utolsó ugyanígy vagyok vele én is,mintha csak én írtam volna,de körülbelül egy éve ezt próbálom tudatosan fejleszteni és egyre többet az emberek szemébe nézni.Ez nekem nagyon nehéz mivel elég félénk voltam és most is nehezen nyílok meg mások előtt vagy barátkozok.Mostmár olyan 5-6 másodpercig már megy,régebben 2-3 másodpercig maximum.Remélem,hogy majd egyszer mindkettőnknek menni fog és már nem leszünk zavarben.15/L
2011. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
utolsó: hát örülök hogy haladsz evvel :) énis erősen próbálkozom de valahogy nem tudok parancsolni magamnak ..:D de próba szerencse..:D és jó tudni hogy mások is vannak így, nemcsak én :)
2011. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!