Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet ennek az oka? Mindig...

Mi lehet ennek az oka? Mindig introvertált voltam, keveset mozdultam ki, kb nem voltak ismerőseim.

Figyelt kérdés
Elkezdtem keményen önfejlesztéssel foglalkozni, kb már 4-5 éve csinálom. Kapcsolatom van már évek óta, de rajta kívül kb egy lánynak se jöttem be soha. Se külsőre, se belsőre. Most meg az utóbbi egy évben csomó pozitív visszajelzés, meg bepróbálkozás ért. Olyan lányoktól, akikről ránézésre azt mondanám esélyem sincs náluk. De ugyanúgy introvertált vagyok mint régen. A kisugárzásom változott meg? Vagy amiért jobb lett a testtartásom? Tényleg kíváncsi lennék mi lehet ennek a hátterében, mert külsőre nagy változások nem történtek. A belsőmet meg ugye nem annyira látják, ahhoz sok idő kellene. 28/F
2021. aug. 9. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtél egyre jobban bízni magadban és észre sem veszed magadon de határozottabb apró "jeleket" sugározni a környezted felé.
2021. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyedül szoktál lenni ilyen helyzetekben? Van egy olyan pszichológiai jelenség, hogy "értékesebbnek" látnak a nők egy férfit, ha más (általában vonzó) nők társaságában látják.
2021. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyedül is ugyanazt tapasztalom ilyen totál átlagos helyzetekben. Pl busz, vagy kávézó.
2021. aug. 9. 13:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy régen úgy éltem meg, hogy kb lehetetlen ismerkedni. Mert pl könyvtárban nem mehetek oda beszélgetni, mert olvasni ment a lány. Szórakozóhelyen nincs egyedül. Utcán csak úgy nem lehet leszólítani. Most meg kb úgy vagyok, hogy szinte automatikusan kialakulnak ilyen szituációk. Nekem van több tippem is hogy mik állnak a háttérben, csak kíváncsi vagyok más mit gondol.
2021. aug. 9. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Talán a jobb testtartás, meg ezzel együtt a kisugárzás. Amióta jobb a testtartásom, engem is gyakrabban vesznek észre, de én semmilyen visszajelzést nem kaptam még, szóval kicsit irigyellek.
2021. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!