Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú introvertált,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú introvertált, szűkszavú, szégyenlős az sosem fog tudni lánnyal összehozni bármit is?

Figyelt kérdés

Leginkább barátnőt szeretnék, de csak magát a szexet is jó lenne már kipróbálni. Olyan rossz hogy ezzel a személyiséggel ilyen nehéz ismerkedni. Sok fiú akinek nyitott természete van annak milyen egyszerű lehet, eddig az összes lányt "elvitték" tőlem az ilyen fiúk:(

Ilyenkor a lánynak nincs lelkiismeret fordalása hogy egy fiú udvarolt neki és otthagyja? ÉS ha ő ezt csinálta akkor valószínüleg a többi lány is ezt fogja vele tenni?


:(


2021. aug. 1. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Miért lenne azért lelkiismeretfurdalásom mert valakit elutasítok. Szerinted egy nőnek kötelessége minden udvarlónak szét tenni a lábát?

Nem csodálom ilyen megnyilvanulas után hogy nem jön össze a barátnő szerzés.

2021. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Majd 30 évesen már dugni fogsz kérdező, mint a nyúl és bagzani fogsz, mint egy kandúr. Én is szűz voltam még idén Áprilisban a 30. szülinapomon, de most már van csajom és van szex is. Engem is minden nő elutasított 30 éves koromig, aztán 2021-ben megtaláltam a csajomat és most már nem vagyok szűz és ráéreztem a dugásra.
2021. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy az egyes válaszolóval ne foglalkozz kérdező. Semmi baj, ha eddig nem tudtál senkit meghágni, akkor majd ezek után sikerülni fog. XD
2021. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy meg sok nő van szerencsére a világon, szóval, ha nem tudod megkefélni az egyiket, majd megkeféled a másikat. Én se hittem volna még idén Júniusban sem, hogy Júliusban már dugni fogok, aztán még is sikerült dugnom.
2021. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
A prostikhoz viszont ne menj soha. Én sem mentem. Egyszerűen a szex olyan, mint a vadászat. Várni kell, ki kell várnod az idődet kérdező. Amikor puskával a kezedben vadászni mész na akkor is ugye nem siettetheted az eseményeket, hanem meg kell várnod a pillanatot, amikor az állat amire vadászol a célkeresztedbe kerül. Akkor meghúzod a ravaszt. Na a csajozás is ilyen. Kivárod a megfelelő pillanatot, lesz majd nő, aki a célkeresztedbe kerül és akinél lesz esélyed és akkor meg b.a.s.z.o.d a nőt izomból és kész. És akkor mondhatod, mint a volt szobatársam a pszichiátrián, hogy na ez is meg volt. XD
2021. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

De, akiben van egy kis empátia egy kicsit rosszul érzi magát. Szerencsémre fiúként is van hogy nálam kezdeményez lány. Például legutóbb szórakozóhelyen odajött egy ismeretlen lány hogy van e kedvem táncolni vele, és hát elég kínos volt mert nem tetszett, úgyhogy elutasítottam.

20F

2021. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!