Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valóban atgondolatlan/heytelen...

Valóban atgondolatlan/heytelen döntést hoztam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Multhet szerdan jottem haza latogatoba 3 hetre (1 eve voltam utoljara itthon) az UK-bol, de folyamatosan azt erzem hogy nem lett volna szabad, nem volt tul sok ertelme hazajonnom. Alapbol a jaratomat is majdnem lekestem (elso alkalom hogy ilyen tortent) es a hatarnal sem volt szerencsem a karantent illetoen.

Mintha mar semmi nem kotne a szulofoldemhez, csaladomhoz sem, ezekre meginkabb most dobbentem ra, bar mar tavaly sem volt a legjobb az itthonletem, szoval tenyleg nem tudom miert jottem haza plusz elegge megprobaltato az amikor Mao-n vagyok. 2 baratom/haverom van osszesen osszvissz, Csaladtagok hianyahoz is hozzaszoktam kulfoldon.

Tudom, hogy az embernek vallalnia kell a dontesei kovetkezmenyet es elfogadni azokat, de nem valami egyszeru sajnos, viszont tanulni meg jo beloluk.



2021. aug. 11. 15:34
 1/5 A kérdező kommentje:
5 tesom van, abbol 2nek van mar gyereke, de hozzajuk sem tudok ugy kozeledni, nem tudom hogy viselkedjek, jatsszak veluk. Lehet velem van a baj nem tom. :/
2021. aug. 11. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak látogatóba jöttél vissza akkor nincs gáz ha nem érzed jól magad menj vissza
2021. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb beszéld meg, és akkor gyere, ha hívnak.
2021. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elidegenített a világ. Ezen nem tudunk segíteni. Talán javul talán romlik a helyzet. Próbáld meg az évi 4 hazautat! Már ha érdekel a dolog.
2021. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2021. aug. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!