Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedves Idegenek! Szeretnék...

Bing5568 kérdése:

Kedves Idegenek! Szeretnék egy lovas tanyát alapítani kortól független lovasoktatásokkal, lovastúrákkal, illetve lovak tanításával, belovaglásával kitöltve.(bértartanék is a későbbiekben) ? a megjegyzésben

Figyelt kérdés

​Ahhoz az időhöz érkeztem, hogy iskolák és lehetőségek után kell kutassak, de konkrét válaszaim nem lelem. Milyen végzettségekre van szükségem, hogy megalapíthassam a tanyám, tartalmával együtt felöleve? Képzések, egyetemek. Nagy segítség lenne ha esetleg iskolákat is tudnának ajánlani.


Szeretnék minél tapasztaltabb és hitelesebb válaszokat kapni.

Sok helyen olvastam, hogy sportoktatói végzettség, lovas sportvezetői, lovastúra-vezető szükséges lehet számomra. Tényleg mindezek kellenek és ha igen, akkor merre a legérdemesebb kezdeni?

Előre is köszönöm, hogy időt szakítanak rám!


Ui.: Túl kevés a hely a kérdésekhez.​ xd



#lovastanya #lovas jövő
2021. aug. 16. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
fölös százmilliók kellenek, a többi másodlagos
2021. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Igen, pár száz misi az szükséges. Egyszemélyes vállalkozásként ez nem megy, szóval képzettség tulajdonképpen az alkalmazottaknak kell.
2021. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet nagynak hangozhatott, de valami sokkal kisebb volumenű ötletem ez. 5-10 lovat tartanék fenn és nem emberek tömegeivel foglalkoznék. Vannak emberek akik tartanak otthon 2 lovat és néhány jelentkezőt 2000 ft ért lovagoltat egy órát majd ennyi... valami ehhez közelítőbbre gondoltam. Csupán annyira bővíteném lehetőségeim, hogy megélhetés szempontjából vissza jöjjön valamennyi vagyon. Vagy esetleg nem kivitelezhető ez a mértékletesség úgy, hogy megélhetést biztosítson számomra?
2021. aug. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!