Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Tini dilemma" plz tudnátok...

Cukimuki0131 kérdése:

"Tini dilemma" plz tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval;nagyon megtetszett ez a lolita stílus:

[link]

Lehet,h nektek nem tetszik de most nem ez a lényeg XD

Elég kevés van ilyen Magyarországon ezért is tartok tőle...

De ha mondjuk ezeket a problémákat nem vesszük figyelembe akkor;

-Nem fognak csúfolni a suliban ??

Jó persze ezt túlélném,hiszen van két igaz barátom és ők 1000 százalék hogy nem csúfolnának :D

VISZONT

4 éve lovagolok.Szerintem ez a sweet lolita nagyon nem illik a lovakhoz márpedig én nagyon szeretem a lovakat és velük foglalkozni.De csak hétvégén lovagolok.Vagy az nem baj hogyha közben lovagolok is? Mármint, kifejtem:Szóval nekem ez a két dolog annyira külön van de mégis mind a kettő tetszik.Nem lenne fura ha egyszerre lennék lolita meg "lovas" is?

Köszi a helpet,és bocsi ha érthetetlenül fogalmaztam :3



#ló #Lolita #lovas stílus #lolita stílus
2015. febr. 22. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vagyok itt az egyetlen akinek fogalma sincs arról ,hogy mi volt itt a kérdés?
2015. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem :)
2015. febr. 22. 16:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti mondat :D
2015. febr. 22. 16:56
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Ez a lolita stílus borzalmas. Én támogatom a kamaszok stíluskeresését, de ez...hát biztos, hogy kapsz majd beszólásokat, na de aki ennyire egyedi akar lenni, annak ez nem okozhat problémát.


A lovagolással nem látom miért ne férhetne össze bármilyen öltözködési stílus, de azért a lovardába ne ilyen cuccban menj, mert megvadulnak a lovak.

2015. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Még akkor is ha nem tetszik a stílus,nyomtam egy zöldet!! köszi :3

(amúgy nem szándékoztam volna ilyenben menni a lovardába :D)

2015. febr. 22. 17:08
 6/12 DarkLantern válasza:
Nos az ázsiai tipusú lányoknak jól áll. Itt nálunk ismerve az embereket, tuti mindenhol beszólásokat kapnál.
2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele :)

Amúgy "elég ázsiai típusú" vagyok

Nagyoooon fehér a bőröm,és sötétbarna,szinte fekete hajam van.

Tehát azért mindjárt más lenne rajtam mint egy vörös szeplősön vagy egy szőke hajún,vagy sötétebb bőrűn.

2015. febr. 22. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Szíved joga nyíltan ilyen ízlésficamosnak lenni, de szerintem röhejes lennél ha így néznél ki a hétköznapokba...
2015. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez nem "ízlésficam"

ez egyediség.

2015. febr. 23. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyedi, mert nem sok olyan ízlésficamos ember van, aki ilyen bazári maskarát magára öltene. :)
2015. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!