Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintettek jogos lenne tőlem?

Szerintettek jogos lenne tőlem?

Figyelt kérdés

Na,nem vagyok egy nagy olgotatos gyerek de ha megbántanak akkor én is durván megtudok bántani valakit.

Mondjuk ha valaki megbánt,nagyon könnyen kijön belölem hogy "kár hogy anyád apád ilyen nyomorult szrházi utolsó proli szemetet ....ni"

Vagy hogy "...va anyád hol dolgozik?"Megölöm strici apádat,aztán őt,utánna nyomorékká verlek te genetikai hulladék" "...szopó szar,mi az ...nak élsz?Fullodtál meg te szr.darab"

stb stb..

Nem szoktam nagyon veszekedni,mert nyugodt ember vagyok,de van amikor el jár az szám,de nagyon csúnyán is.

Nem vagyok agresszív-



#agresszív,beszólás,kiakadás
2021. aug. 17. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az anyját,apját szídni valakinek a legalpáribb és legszarházibb dolog
2021. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam nagyon veszekedni"

"Nem vagyok agresszív"


Ezt a leírtak alapján nehéz elképzelni!

Mindenesetre ez egyáltalán nem helyes így, mert az még talán viszonylag oké lenne, ha csak őt szídnád (Valamivel lájtosabban), de a családját minek veszed a szádra?

Neked jól esik, ha a te családtagjaidról mondanak hasonlókat?


Szóval nem, ez egyáltalán nem normális dolog!

2021. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1

Jó,de ha ideges vagy,nyilván nem fogsz szépen beszélni.

2

Nyilván nem szép dolog,de ha engem szájára vesz,és elkezd oltogatni meg kussoltatni,akkor én is agresszívá vállok,és mondok nem egy pár szép szót róluk

2021. aug. 17. 21:46
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
De...ha ideges vagyok sem durran el annyira az agyam,hogy meggondolatlan dolgokat mondok. És én nem vagyok nyugodt ember
2021. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos, söt igen bunkó dolog!
2021. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, mert akkor se illik ilyen alpári módon beszélni, szebben is meg lehet mondani
2021. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy más elképzeléseink vannak a veszekedésről és a megbántásról, de amit te leírtál, az nálam csak egyszerű alpári, primitív káromkodás és sértegetés. Semmi köze a megbántáshoz.

Én nem beszélek szépen, sőt, de ennyire primitívbe nem megyek le soha. Megbántani úgy is meg lehet valakit, hogy az anyját nem veszed a szádra. Jobb helyeken azért szúrnak, ha szerencséd van, nem saját károdon tanulod meg.

2021. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

7

". Jobb helyeken azért szúrnak, ha szerencséd van, nem saját károdon tanulod meg."

Miért?volt ilyen?

Jó,de ha ideges vagy,bármi kijöhet,néáhányszor nem is anyját szidom,hanem az hogy mekkora nyomorék

2021. aug. 17. 22:05
 9/25 anonim ***** válasza:

Ahogy felnősz, jó lenne megtanulni néhány módszert, amivel fegyelmezni tudod magad. Ha már a szüleid ezt nem tudták elérni nálad.

Szükséged lehet majd rá az életben.

2021. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

9

Jó,majd ha néhány ember maga is.

Én nem fogok kedves lenni másokhoz ha ők nem

2021. aug. 17. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!