Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnom megharagudo...

A legjobb baratnom megharagudott ram egy olyan dologert amirol szerintem nem tehetek? Szerintetrk jogos? Mit tegyek h megbocsajtson?

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy egyutt megyunk egy osztalykirandulas szeru dologra. Sajnos a nyarimunkam es az utazasi ido egybeesik. Probaltunk megoldasokat keresni de vegul anyukam szerintis az a legjobb ha ezt kihagyom mert szugseges most a penz. Szoval o probalt segiteni mert szerette volna hogy menjek es eroskodott h anyummal bedzeljem meg. En megprobaltam eleg sokazor de hajtatatlan volt. Mindigis az volt. A baratnom szerint en el vagyok nyomva es ha ezt igy folytatom akkor az eletben is ez lesz. En sajnos ez tudom de nem akartam se ot se anyukamat megbantani vagy veszekedni veluk. Anyukamnak igy is sok segitseget kellett kerni hogy meg legyen ez a munka es a fonoket is belerangatta stb szoval ha nem mennek rossz fenyt vetne ra is. A tanarral aki pedig vitt volna mi ket mar beszelt h nem tudok menni. Tenyleg nem akartam a bartnommel osszeveszni es nem akartam cserbenhagyni se. Szeretnem ha megbicsajtana es a kapcsolatunk nem valtozna meg. Mit csinaljak?

#Legjobb baratnom megharagudott #Szeretnem ha megbocsajtana
2016. aug. 3. 22:26
 1/3 zombienyul ***** válasza:

Patt helyzet, valaki úgy is durcás lesz...


Nézd, szükségetek van a pénzre, ezt a barátnődnek is meg kell értenie és ha tényleg a barátnőd, akkor megérti. Múlt évben nem tudtam elmenni a szülinapjára, mert dolgoznom kellett konkrétan ennünk sem volt mit, megértette és nem hisztizett, később mikor helyre rázódtunk anyagilag bepótoltuk egy csajos nappal, ezt ti is megtehetitek majd. :)

2016. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de anyukád mégis miben nyom el? Ha szükségetek van a pénzre, akkor igaza van, hogy inkább most ne kirándulgass.
2016. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A masodik emberkenek: siettem az irassal boccs.

A tobbieknek: koszi a valaszt:')

Az elos kerdezonek: hat sok mindenben. De nem szeretek vele veszekedni mert legalabb most nem veszekednek apaval es most egy ideje rendbe van minden. Nem akarom elcseni.

A 3. Kerdezonek meg: felek h ha bocsanator is kerek akkor is sertve erzi majd magat es nem lesz jobb a dolog..es nagyot csalodott bennem..

2016. aug. 3. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!