Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a dolog amit szívből...

Mi az a dolog amit szívből gyűlöltök?

Figyelt kérdés

Én pl. utálom a feliratos filmeket, a szcientológiát, fúj mikor tiltják már be? Utálom a májat, a rasszistákat, a gyilkosokat, a tolvaj cigányokat.

És ti?


2010. aug. 29. 20:31
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Én is utálom a rasszistákat, a nagyképűeket és akik verik magukat a semmire..
2010. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
A cigányokat! a ribancokat, a komcsikat, a korán kelést, zöldségeket, az angolt.
2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A komcsikat és a koránkelést én is.
2010. aug. 29. 20:44
 4/36 anonim ***** válasza:

a cigányokat, a komcsikat, az ingyenélőket, a zsidókat, a ribiket, az aberáltakat.

És a rasszistákat ne utáljátok!

2010. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki zsidó, még nem biztos, hogy rossz ember.
2010. aug. 29. 20:58
 6/36 anonim ***** válasza:
a r*bancokat akik k*úúrvára szarnak az érzéseidre, de azért a barátodnak adják ki magukat.:)
2010. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Bogár a szobámban.Annyira gyűlölöm,hogy csak a halála nyújthat elégtételt.
2010. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
magamat,r*bancokat,k*rvákat,májat,cigányokat,csöveseket,pedofilokat,gerontofilokat,szatírokat,semmitmondó zenéket,nagyképűeket,tökfőzeléket,régibarátaimat akik átbasz*ak.. ésmég van sok..
2010. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Hogy Hitler előbb halt meg mint kellett volna, a cigányokat, a zsidókat, a cigányokat, a pedofilokat, a szociopatákat, a pszichopatákat, a munkát, az emberiséget'tisztelet a kivételnek, a pókokat, és az indiaiakat.
2010. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

A cigányokat, a kommunistákat, a zsidókat, azt hogy sz@ros 70-100ezerért kell dolgoznunk Magyarországon, külföldön meg 300-500ezret lehet keresni, azt hogy minden nagyon drága, hogy drága a benzin.

Utálom a beképzelt embereket, azokat akik aszerint válogatják meg a barátaikat hogy ki mennyire népszerű.

Utálom a b.zikat, az igénytelen embereket, a pókokat, a szúnyogokat, a cserebogarakat és mindenkit aki engem utál.

2010. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!