Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szokjak le a hisztijeimrő...

Hogy szokjak le a hisztijeimről? :S és a bedurcizásaimról?

Figyelt kérdés
Már engem idegesit :S
2010. aug. 29. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
ne szokj le róla, csak javits, hogy olyan kis.. aranyos .. beütése legyen .. kamuhisztik és a végén nevetsz egyet .. vagy nemtudom akármi.. majd hozzászoksz:D
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mikor vmire kiakadnal v epp vkinek egyet hisztiznel,ahelyett,hogy kivered a pataliat a masik szemelynek inkabb vonulj el,10 perc lenyugszol :)
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Hogyan szokjál le arról, hogy nő legyél?

Nem könnyű


Ne aggódj, már megszoktuk

2010. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarom emiatt elvesziteni a párom:( de az afurcsa hogy régebben ennyi nem volt...
2010. aug. 29. 20:38
 5/7 anonim válasza:
100%
a pasik is ugyanugy hisztiznek,csak nalunk maskepp nyilvanul meg....egyik sem jobb a masiknal...
2010. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szólj anyádnak hogy szüljön meg újra,de egy másik férfitól.

Vagy

Szólj apádnak nemzen újra,de egy másik nővel.


Ha egyik sem megy,akkor kénytelen leszel felvállalni a szüleidet,és a turmixukat - önmagadat.

2010. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mintha csak én írtam volna :D ugyan ez van nállam is.. persze a barátomat nagyon idegesíti, nemegyszer vitáztunk már emiatt és persze utána mégjobban bedurciztam..

az én módszerem az, hogy ha van valami baj amin be tudnál rágni vegyél egy nagy levegőt, gondold át és nézz el a dolog felet.. válts témát vagy akármi és ne vegyél a bajról tudomást.. és nem lesz hiszti se:D persze nem mindig jön be..


16/L

2010. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!