Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még sorstársaim?! :S

Vannak még sorstársaim?! :S

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, randiztam már, de még nem csókolóztam.
2010. aug. 29. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

még énse csókolóztam igaz én 1 évvel fiatalabb vagyok :)

majd amikor készen állsz rá és lesz megfelelő partner ezis megfog történni:D

szerintem nem kortól függ hogy kinek mikor

2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves vagyok, sosem randiztam, és nem csókolóztam :'(
2010. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Majd fogtok. :)

Sok sikert!:))

2010. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Énse soha, és soha nem volt barátnőm és nem is randiztam :( 17/F
2010. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez van nyugi :S 17/L

De vannak 20 évesek is ilyen gondokkal nyugi :)

2010. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

20/F

Sajnos erre nem tok mit mondani, mert én elég gonosz pasi vagyok, olyan típus lehetek hogy gonosz de szívtipró azt 1-2 jó szó már hozza a csajt, ezért sajnos nem tom teljesen átélni, mert én már 14éves ágyba vittem lányt.

De azt át tudom érezni, hogy nem randiztál, mert 20vagyok és máig nem randiztam, bár lehet az volt csak én mégse tekintettem annak, nah mind1.


Tippnek tudom adni, hogy próbálj kis belevalóságot tanulni, légy titokzatos mégis csábító és nem árt ha van nálad mindig pár ezer, ha gyors rózsaszálat kell venni. A citromszájas mosoly sok lányt vonz(szerintem) és ha lehet mindig halkan kell beszélni vele, időnként a lány fülébe súgni ezt azt :P és legyen ám önbizalmad, gyakorolj a tükör előtt mint én akkor annó.

Persze az elméletem egyből bukásra van itélve, ha lány vagy.

2010. aug. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem nyugi. Nem tudom miért de már minden barátnőmnak barátomnak van párja csak nekem nincs. Mindig azt mondják, meg itthon a szüleim is, hogy egyszer majd eljön az igazi. De a helyzet az hogy van egy olyan sanda gyanúm hogy soha nem fog eljönni. De ha el is jön úgy is lehagyna egy sokkal szebb és érdekesebb nő miatt. :S
2010. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 18vagyok lány, nem randiztam sose és nem is csókolóztam még eddig.Az a nagy helyzet, hogy én is sejtem ,hogy sosem lesz senkim.Reménytelen eset vagyok!:S A másik baj az,hogy úgy fogom fel az egészet,hogy már annyira nem is érdekel ez.Úgy is elfog hagyni egy másik sokkal csinosabb,szebb,okosabb nő miatt,akkor meg minek törjem magam?!Legalább megpsórolok egy kis bánatot magamnak!

Helyette inkább keresek egy másféle boldogságot.Hátha ott jobban tudok érvényesülni...

2010. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Járj el szórakozóhelyekre. És legyen önbizalmad, ha van az nagyon sokat dob a dolgon, hiszen egyből észre lehet venni.
2010. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hé emberek! Hát ehhez a dologhoz nem lehet így hozzáállni :D! Én sem mondhatom el magamról, hogy a világ legszebb lánya vagyok, viszont valószínűleg azért sikerült már 12 éves koromban átesnem az első csókon, mert a kisugárzásom nem azt mutatta, hogy egy szerencsétlenség vagyok. Hogyha önbizalmat árasztotok kifelé, annak bizony meg lesz a hatása. Tudom, mert tapasztalom ;). Nem kell elkeseredni, mert még nem történt meg az első randi, lehet, hogy ti lesztek a legszerencsésebbek, és olyas valakit fogtok majd ki, akiért érdemes volt ennyit várni.
2010. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!