Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 172 cm magas vagyok és nem...

172 cm magas vagyok és nem merek felvenni magas talpú cipőt, mert a pasik 90%-nál magasabb, vagy pont ugyan olyan magas vagyok. Sorstársaim nektek mi erről a véleményetek? Fiúk szerintetek nagyon gáz, merjek magas talpú cipőt viselni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bátran vegyél fel! Én mondjuk 183 vagyok, tehát könnyen beszélek, de volt már 180 cm magas barátnőm és vele is felvetettem még a 12 centist is és engem egyáltalán nem zavart.


Egy ilyen magas testhez nagyon jól áll és látványos.

2011. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 croi ***** válasza:
100%

Én 171 cm magas vagyok és majdnem 10 cm-es cipőm is van. Abszolút nem zavar, sokan magasabbak nálam így is. Ráadásul amikor magassarkút viselek, több a pozitív visszajelzés is, hogy jól áll és csinos, nőies :). Szerintem bátran viselj magasabb talpú cipőt, ha nem is 10 centiset, de 5-6 simán belefér :)

23/L

2011. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
régen nekem is sok gondom volt ezzel (volt h elis sírtam magam cipőboltokban, mert tetszett egy cipő és nem mertem megvenni) 178 cm körül vagyok de ma már 6 centis magassarkúban járok (nem tudtam ellenállni neki a boltban...) nőiesnek érzem magam benne hogyha ülök vagy ha egyedül megyek valahova, de azért engem is zavar hogy sokan magasabbak nálam pláne pasik :S de már mondjuk megszoktam. és olyan 2-3 cmeset akármikor felvehetsz, annyiban szinte meg sem látszik a különbség
2011. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Eddigi válaszok szerint akkor vegyek inkább magas sarkú cipőt,de így meg körülöttem kisebbségi problémáik lesznek a fiúknak.


Ma egy 1-2 cm körülbelül cipőbe mentem suliba,és nézek körbe vajon kivel lenne szerencsés táncolni majd keringőn ,nézem ,még mindig nézem és egyszerűen legmagasabb maxi osztályban meg nem vesz részt a táncban.

2011. okt. 21. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, milyen idős vagy?
2011. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

én 182cm vagyok és simán felveszek 10-12cm magassarkút nem érdekel ki mit mond én magas vagyok és szeretem

16/l

magassarkú nélkül is feltűnő jelenség vagyok az emberek ígyis úgyis megnéznek

2011. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
18 éves
2011. okt. 21. 21:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Sokat már nem fogsz akkor nőni. Semmi esetre se legyenek kisebbrendűségi komplexusaid, amivel rendelkezel az áldás és nem átok. Viseld büszkén a magasságod, sok lány ölni tudna érte és emeld ki bátran magassarkúval.
2011. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit kifelejtettem: egy igazi pasit nem érdekel, hogy te milyen magas vagy. Ha téged nem zavar, akkor ne aggódj emiatt. Nekem számtalanszor volt olyan esetem, hogy egy nő magasabb volt nálam. Egyáltalán nem zavart, sőt, kifejezetten tetszett.
2011. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 croi ***** válasza:
Szerintem sem kellene ezzel foglalkoznod. Ahogy előttem mondták, viseld büszkén és örülj neki! :) Nagyon szép egy magas lány, pláne ha kiemeli magassarkúval :)
2011. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!