Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted téged szeretnek...

Szerinted téged szeretnek vagy utálnak többségben?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 18:45
A kérdező szavazást indított:
engem az emberek többsége utál
az emberek többsége szeret engem
igazából letojnak,nem sok embert érdekelne ha meghalnék
35 szavazat
 1/10 anonim válasza:
100%
Sokszor irigységgel találkozom inkább.
2021. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én amúgy szeretem magamat. Szerintem nincs velem semmi gond, ami miatt az embereknek utálniuk kellene. Mégis a legtöbben ellenszenvesek velem, mert állítólag nagyon bunkó vagyok. :D Őszinte leszek, nem érzem magam bunkónak. De hát biztos bennem van a hiba, ha mindenki ezt mondja. :D
2021. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
50-50% vagy szeretnek vagy utálnak, de ezt is akartam elérni, nem szeretem ha semmibe vesznek.
2021. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, se nem szeretnek, se nem utálnak, elmennek mellettem mintha nem is léteznék.
2021. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Igazából nincs sok barátom és ismerősöm, mert nincs igényem sok ember társaságára. Akiket ismerek azok megèrzèsem szerint kedvelnek, nem szeretnek de kedvelnek.


Én igazából nem szeretem de nem is utalom magam. Az emberek külső szemmel azt mondják hogy gonosz vagyok, bunkó, kedves, aranyos stb tehát mindenkinek más a véleménye mert mindenkivel másképp viselkedem.

2021. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg azonban, hogy ez teljesen mindegy. Hacsak nem akarsz valami politikai vezető lenni, szinte teljesen mindegy szeretnek vagy nem szeretnek.
2021. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6/ Ott a pont
2021. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még sosem gondolkodtam rajta. Igazából nem érdekel, mit gondolnak rólam mások.
2021. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Világéletemben megosztó személyiség voltam. Voltak/vannak akik utálnak, és vannak, akik kedvelnek. Nem tartom számon, melyik táborba hányan tartoznak.
2021. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A legtöbb ember bocsánat , de vanank kívételek. Azokat az embereket szeretik ( nem családról van most szó) Akik kimondottan manipulálva kommunikálnak. A szemükben mindig szépen ,de a hátuk mögött kibeszélik. CSaksi saját maguk érdekét veszik szem elött. Könnyen becsapják a hiszékeny embereket. Idős koromba szembesültem ezzel. Gátlástalanul tudják csavarni a szavakat, beférköznek az ember bizalmában, de egyáltalán nem öszinték.

:-(

2021. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!