Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meglehet találni az igazi...

Meglehet találni az igazi személyiséget? Vagy az ember képes így maradni mint én?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem, hogy sokan mondták, hogy marhára nem vagyok egy stabil személyiség szinte mintha óránként más lennék, néha tök kedves vagyok, aztán meg bolond, aztán gonosz, aztán okoskodó, aztán gyerekes, aztán idióta, sokaktól hallom vissza, hogy sokszor rám se ismernek mintha nem is én lennék, és ha megint nem ismernek rám akkor még az előzőre se ismernek amikor mondták, hogy akkor se ismertek rám. Tiszta hülyén érzem magam, mintha mindig más lennék és valami szerepjáték lenne az életem...

Holnap kezdek új suliban fősulin már 20 vagyok és még most sincs semmi fogalmam, hogy melyik arcom mutassam a többiek felé, vagy mi hogy lesz...


2010. aug. 30. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos én is tökéletesen ilyen vagyok. Mindig váltogatom magam, egy-egy apró gondolat is kihathat a környezetemre. Én is holnap kezdek, de én középsuliban, 15 múltam. A lényeg, hogy az elején még mosolyogni kell, hogy aztán mindenki szimpatizáljon veled. Aztán már ráérsz eldönteni, hogy az adott szituációban melyik énedet használod.
2010. aug. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem is kétarcom van,mindenkinek mást mutatok,ezen változtatni nem tudok,meg megmondom mindig ha valami nem tetzik,és ez miatt bunkónak tartanak,de teszek rá:D
2010. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán csak hangulatember vagy
2010. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bonyolult vagy, hát istenem.
2010. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!