Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Traumát okozott bennem?

Traumát okozott bennem?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem játszani egy sráccal a pubg játékban. Ott ismertem meg, tök sokat beszélgettünk a játékról meg mindenről. Tudni kell hogy van barátom, akinek nem tetszene! Nem tudott róla. Csak egy játéknak indult. Kiderült hogy a sráccal nagyon sok közös dolog volt bennünk. Aztán azt mondta hogy kedvel. Erre én hülye nem gondolkodtam és azt mondtam hogy én is őt!!! Dehát barátom van… Nem mondtam el neki. Aztán másnap kerek perec megírtam neki hogy inkább ne beszéljünk többet, csak bántanám őt! Szegény annyira sírt pedig azt mondta nem szokott. Azt mondta régen is voltak öngyilkos gondolatai és bántotta magát. Azt mondta nélkülem megint szar lesz az élete. Teljesen belémszeretett mert én az elejétől kezdve hazudtam neki, nem mondtam semmit a barátomról. Ma már nem beszélek vele de még mindig annyira mar a bűntudat hogy esténként alig tudok aludni. Nem tudok már játszani se mert folyton rá gondolok és elbőgöm magam. Itt nem én vagyok az áldozat, sőt.. De ez egy hatalmas nyomott hagyott bennem és gondolom benne is. Soha nem mart még ennyire a bűntudat. Bocsánatot kértem tőle sokszor, de semmit nem ér az. Mit tegyek? Hogy felejtsem ezt el? Jobban fáj mint egy szakítás.
2021. aug. 23. 18:35
 1/4 anonim válasza:
100%

Nyugodtan beszélhettek.

(Persze egy egészséges határon belül)

Egy idő után ez a kötődés oldódni fog, már ha valóban annyira szereted a barátod, akkor nem fog tudni ez kimozgatni mellőle.

2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de...

MI VAN????

2021. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendesen zsarol téged érzelmileg . Öngyilkosság fenyegetőzni ,meg beteg dolog. Szerintem gyorsan felejtsd el ezt a srácot és ő is könnyebben túlteszi magát rajtad
2021. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgethettek.. de mond el neki hogy ta csak barátilag kedveled mert már van barátod..nem is értem utolag miért nem ezt közölted vele és miért csak ennyit "többet ne beszéljünk"
2021. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!